Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
doktor bi krem verdi kardeşime ama devlet ödemio 80tl civarında fiyatı.devletn ödediği bi kremde yokmuş sorduk öle dedi.ben bu tedaviyi görmüş bitirmiş bi arkadaşın yüzünü gördüm 1 sene olmuş biteli ne gözenek ne siyah nokta ne en ufak iz.sennki sivilvce mi iz mi dedi bana benm sennkinin en az 10 katıydı dedi.dün akşam görüştüm izleri nası geçirdiğini sormak için elma suyu kullanmış 3 ay hiçbişey kalmadı dio.elmayı rendeliomussun çıkan suyunu pamuğa alıp sürüomuşsun yatıomuşsun.izter taze taze ister suyunu çıkarıp dolaba koy dedi yatarken sür dedi.ben bugunden itibaren başlıorm..gelişmeleri yazarım...

bizim evde elma yenmiyor alinip alinip cöpe atiliyor bendemi baslasam :)) en azindan bosa gitmesin:KK66:

yok cnm tam tedaviden sonra değil 6 ay sonra fln tekrar etmişti ben 5 ay kullanmıştım.zaten bazı kişilerin 2.kürü kullanması gerekiomuş düşüorum ama emin değilim antibiyotikle kontrol edilebiliniyo...

tamam iste tedaviden sonra dedigim belli bi süre sonra.. yani bendede öyle olmustu ama ben toplam olsa olsa 1200 doz almistim.. sonra yine tekrarladi..

antibiyotikle nasil kontrol ediliyor anlamadim tam.. yani roaccutane haricinde sadece antibiyotiklemi diyorsun yoksa beraberindemi? eger öyle birsey varsa ben bidaha bu ilaci kullanmam tekrarlarsa eger..

benimki ileri seviyede olmadigi icin aslinda cok cok cok büyük sikayetimde yok ama yinede kullaniyorum. ilk kullandigimda 10 la basladigimda 4. gün süper olmaya baslamisti cildim.. 2. kullandigimdada 1 hafta sonra cildim güzel olmaya baslamisti...

dozum kesinlikle sivilcenin azlıgı coklugu büyüklüğü ile alakası yoktur tamamen vucudunuzla alakalı bi durumdur.

tekrar etmemesini istiyorsanız dozu tamamen kullanmanız lazım kızlar. dozu tam kullananlarda tekrar problemi yaşanmaz

kızlar yan etkileri neler oluyor sizde onlarıda konuşalım
çok su içemiyorum mesela ben ki çok su içmek gerekli
eklem yerlerimde bazı ağrılar oluyor, gözlerimde ağrı oluyor kuruluktan sanırım
1 ay falan olacak kullanalı
dudaklarım hep kuru zaten, saçlarımında yağlanması gecikmeye başladı

tamam iste tedaviden sonra dedigim belli bi süre sonra.. yani bendede öyle olmustu ama ben toplam olsa olsa 1200 doz almistim.. sonra yine tekrarladi..

antibiyotikle nasil kontrol ediliyor anlamadim tam.. yani roaccutane haricinde sadece antibiyotiklemi diyorsun yoksa beraberindemi? eger öyle birsey varsa ben bidaha bu ilaci kullanmam tekrarlarsa eger..

cnm tek başına antibiyotik doktora gidersen o yazar zaten gerekliyse...sende mi tekrar kullanmayı düşünüyosun yoksa benim gibi?bide yaşın kaç?benim 20.acaba kendiliğinden geçer mi diyorum bi kaç yıl sonra...

kızlar yan etkileri neler oluyor sizde onlarıda konuşalım
çok su içemiyorum mesela ben ki çok su içmek gerekli
eklem yerlerimde bazı ağrılar oluyor, gözlerimde ağrı oluyor kuruluktan sanırım
1 ay falan olacak kullanalı
dudaklarım hep kuru zaten, saçlarımında yağlanması gecikmeye başladı

bendede bunlar oldu canım uykusuzluk ve halsizliğide kat içine

mayıs ayında başladım bu ılaca 25 yasına kadar cektım sıvılce olayını ara ara hep cıkardı sonra gıt gıde arttı baslamadan once yanı ocak gıbı ıyıce kotulestı ve tedavı baslandı benı goren hıç roacuutane kullanan sanmazdı cunku cok dıkkat ettım tam yaz aylarına denke gelıyordu gunes kremı ve bepanthane cantamdan eksık olmazdı ben kendımde saglık personelıyım bu yuzden hem umutluydumıyılesecıgıne su an hıç bır sey kalmadı ve bebek gıbı bır cıldım oldu ama nemlendırıcınızı temızleyıcınızı eksık emeyın su ıcın yaglı yıyecekten uzak durun ılk 3 ayda cok artıyo ama canınızı sıkmayın sakın degecek cunku herseye ben clınıque fondotenını kullandım o donemde hep ve la roche posayın roaccutane kullananlar ıcın ozel urunlerı var onu kullanıyorum hala bıraz maddı olarak fazla gelebılır belkı ama 8 ay sonra elveda dedım butun yan etkılerını hemen hemen gordum az sıdette sırt agrısı sac dokulmesı dudak kuruması ve hıç bıtmez gıbı glıyordu ama son 1 ayım bugun ılac yazdırmaya gıttıgımde doktor sıkayetınız dedı ılac yazdırcam dedım neden kı cıldınız super dedı :)

bizim evde elma yenmiyor alinip alinip cöpe atiliyor bendemi baslasam :)) en azindan bosa gitmesin:KK66:

dene canım ben başladım..arkadaş tedavi süresince kullanmş.sonrada arada sırada kullanmış,çünkü mikrop öldürücü özelliğide varmış..ama arkadaşlar cildini bi görün ya bildiğin bebek.. ne fondöten kullanıo ne başka bişey o kadar güzelki ya..denemekten bişey çıkmaz..gelişmeleri paylaşalım burcum ok?

desteğin için tşkler :) umarım geçer.. evet baya iyileşme var ama tam geçmedkçe umutsuzlğm devam edck sanırım :/ neyse bakalım artık.. ilkinden çok çok daha iyi ya..

rica ederim canım benm..sevindim daha i olmasına moralini yüksek tut ama eninde sonunda kurtulcaz..

cnm tek başına antibiyotik doktora gidersen o yazar zaten gerekliyse...sende mi tekrar kullanmayı düşünüyosun yoksa benim gibi?bide yaşın kaç?benim 20.acaba kendiliğinden geçer mi diyorum bi kaç yıl sonra...

ben 25 yasindayim canim... herkesinki farkli yas ilerledikce geciyor bazilarinda ama bende öyle birsey olmadi malesef belki seninki sonra gecer kendiliginden..ben suan tekrardan kullanmaya basladim zaten 2. ayimdayim bakalim. tam doz almam gerekiyormus öyle yapmaya calisicam ama iste korkum benim doktor sanki bilgisiz gibi kiloyla alakasi yok diyor sonra cikmicak bi daha diye birsy yok falan diyor :KK43:(

bu elma olayını ilacı kullanırken mi yapacağız arkadaşlar:82::82:

evet canım ya nolcakki ikisinden birden kurtulalım işte.benm arkadaşım tedavi süresince kullanmış..bi elmayı rendeleyim suyunu pamuğa alıp yüzümüze sürelim.tonik şeklinde kullanalım..ona doktoru önermiş.ben yapıorm bakalım daha 1.5 ay var bitmesine tedavim uzadı ben bitene kadar kullanıcam bittikten sonra da devam edicem..sonuçta 1 haftada veya 2 haftada tamamen geççek deil bu ilaca ve etkilerine aylardır dayanıorm,bunada dayanırım...

dene canım ben başladım..arkadaş tedavi süresince kullanmş.sonrada arada sırada kullanmış,çünkü mikrop öldürücü özelliğide varmış..ama arkadaşlar cildini bi görün ya bildiğin bebek.. ne fondöten kullanıo ne başka bişey o kadar güzelki ya..denemekten bişey çıkmaz..gelişmeleri paylaşalım burcum ok?

tamam canim paylasirim bende.. ben bu hap disinda doktorum bana kendi hazirladigi eczanede hazirlattigim bi krem kullaniyorm baska bir krem kullanmiyorm suanda. birde yüz temizlemek icin su vermisti ama ben almadim onu gerek yok diye.alsamiydim acaba..

tamam canim paylasirim bende.. ben bu hap disinda doktorum bana kendi hazirladigi eczanede hazirlattigim bi krem kullaniyorm baska bir krem kullanmiyorm suanda. birde yüz temizlemek icin su vermisti ama ben almadim onu gerek yok diye.alsamiydim acaba..

tahllinle ilgilenmio dozuna bakmıo doru düzgün karışım hazırlayabilio ama..doktorunda biraz çıkar sezdim :):) boşver canım ya alma ben deracine kullanıodum onunla başladım tedaviye ama 30 tl 2 ayda bir fazla geldi açıkçası oriflame den aldım kurutmadan temizlio oda güzel.kurutmayan bi sabun veya yıkama jeliyle de yapabilirsin temizliğini..yeterki temiz tut cildini..

tahllinle ilgilenmio dozuna bakmıo doru düzgün karışım hazırlayabilio ama..doktorunda biraz çıkar sezdim :):) boşver canım ya alma ben deracine kullanıodum onunla başladım tedaviye ama 30 tl 2 ayda bir fazla geldi açıkçası oriflame den aldım kurutmadan temizlio oda güzel.kurutmayan bi sabun veya yıkama jeliyle de yapabilirsin temizliğini..yeterki temiz tut cildini..

aynen öyle evde yeterince yüz temizleyicim var zaten cogunlukla kullanmasamda :)) zaten cildim tertemiz duruyor temizlemeye gerek duymuyorum cok tembelim:KK53: yikiyorum sadece suyla fondoten flnda kullanmiyorum sadece göz makyaji yapiyorum oyüzden..

bilmiyorum ya cikar yüzünden bencede yaziyor haplari veriyor..her ay randevu almam gerekiyor normalde konusmam gerekiyor ama randevu kalmamis ama doktor dedi ozaman gel ben hemen yazip veriyim sana :))) yani beni hic dinlemicek sikayetim varmi sorum varmi ohooo

Son düzenleme:
aynen öyle evde yeterince yüz temizleyicim var zaten cogunlukla kullanmasamda :)) zaten cildim tertemiz duruyor temizlemeye gerek duymuyorum cok tembelim:KK53: yikiyorum sadece suyla fondoten flnda kullanmiyorum sadece göz makyaji yapiyorum oyüzden..

bilmiyorum ya cikar yüzünden bencede yaziyor haplari veriyor..her ay randevu almam gerekiyor normalde konusmam gerekiyor ama randevu kalmamis ama doktor dedi ozaman gel ben hemen yazip veriyim sana :))) yani beni hic dinlemicek sikayetim varmi sorum varmi ohooo

:):) benm doktorun numarasını yaziim bari sana ya o kadar çok yardımcı oluo ki dinlio arayınca çözüm üretio,mail atıorm cevap verio,eminim sennle de seve seve ilgilenir..

evet canım ya nolcakki ikisinden birden kurtulalım işte.benm arkadaşım tedavi süresince kullanmış..bi elmayı rendeleyim suyunu pamuğa alıp yüzümüze sürelim.tonik şeklinde kullanalım..ona doktoru önermiş.ben yapıorm bakalım daha 1.5 ay var bitmesine tedavim uzadı ben bitene kadar kullanıcam bittikten sonra da devam edicem..sonuçta 1 haftada veya 2 haftada tamamen geççek deil bu ilaca ve etkilerine aylardır dayanıorm,bunada dayanırım...

teşekkürler canım bende yapayım :KK19:

:):) benm doktorun numarasını yaziim bari sana ya o kadar çok yardımcı oluo ki dinlio arayınca çözüm üretio,mail atıorm cevap verio,eminim sennle de seve seve ilgilenir..

ya ben bugün yine gittim doktoruma konustum nekadar sürücek falan dedim 2 ay 20 lik kullaniriz sonra 10 a düsürerek 2 ay fln daha kullanirsin fln dedi duruma göre dedi. ama ben internetten baktim mesela 60 kg olan bi insan en az 7200 mg almasi gerekiyormus dedim.. öyle bisey yok dedi tamamen kisiye göre deisiyor onlar eski bilgiler fln dedi..30 lukla devam etsem olmazmi fln dedim yok hem düsük dozla daha uzun süre kullanmak en dogru tedavidir dedi. suan cok soguk havalar kaloriferden dolayi zararli dedi..ben nisan ayindan sonra 30 luk veriyorum ancak dedi..yani herkes burada söylüyor tam dozunu alamayinca yeniden cikiyor diye ama benim doktorum öyle bisey yok onlar eski bilgiler nereden buldun bu bilgileri diyor. bundan iki sene önce de tedavi oldugumda tam doz faln almamistim toplam 1200 mg almistim ama cildim piril pirildi sonra yine tekrarladi..

ben almanyada yasiyorum imkanim olsa baska doktorada giderim ama burada her doktor vermiyor :KK43: diger doktorum hastaneye gönderdi bunun icin hastaneyle ugrasmak istemedim.. senden rica etsem benim icin bir gittiginde sorabilirmisin, eger sorabilirsen cok sevinirim.. böyle giderse en fazla 3000 mg falan almis olucam toplam oda yine az doz bana ve sonra yinemi tekrarlicak..

X