Sivilceli Ciltler Sivilcelere elveda

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Canım konunu okudum da bi öneri de bulunmak istiyorum:) doktorum ne sabunu olursa olsun-sebamed,kükürtlü sabun vs.- yüzüme sürmemem gerektiğini söyledi. Çünkü sabunun yapısında yağ var, sabunu sürüp suyla yıkadığımızda yağ gözenekleri tıkayıp uzun vadede sivilce oluşumuna neden oluyormuş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:) teşekkür ederim peki yüzümüzü neyle yıkamalıyız onu da söyledi mi

:) teşekkür ederim peki yüzümüzü neyle yıkamalıyız onu da söyledi mi

Ben ilaç tedavisi gördüğüm için buna özel üretilmiş bi seriyi kullanıyorum. Benim doktorumun önerdiği bi kaç marka var. Avene yüz temizleme jeli, la roche posay yüz temizleme köpüğü. Biraz daha uygun olup güzel iş çıkaran 2 ürün daha var bence neutrogena deep clean ve sebamed yüz temizleme köpüğü :))

Yine en sıcak gelen sebamed oldu :) teşekkür ederim. Yüzümde tek sivilce olsun istemiyorum öyle bıktım ki

Yine en sıcak gelen sebamed oldu :) teşekkür ederim. Yüzümde tek sivilce olsun istemiyorum öyle bıktım ki

Ahh canım onu ancak yaşayan bilir :) bence roaccutane tedaviis görüyorum şimdi öyle sıkıldım ki vala yüzüme hiçbişey sürmeden çıkıyım istiyorum artık

Benim ki roaccutane lık değil belki ama ciddi çileden çıkıyorum. Peki tedavin nasıl gidiyor kesin olarak bitecek mi sivilcelerin

Benim ki roaccutane lık değil belki ama ciddi çileden çıkıyorum. Peki tedavin nasıl gidiyor kesin olarak bitecek mi sivilcelerin

3.ayı bitireceğim canım sivilcelerimin tamamı geçti diyebilirim izler kaldı işte doktoruma bakarsan onlar da geçicek ama lavanta çayı içiyorum şimdii iyi geliyomuş görcez artık :) tekrarlayan varmış hiç çıkmyan varmış ama bu da insnaın elinde sanırım cildi temiz tutmak yediklerine dikkat etmek lazım umarım bi daha çıkmaz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…