Sivilceden kurtulmak için önerileriniz nelerdir. Yağlı bir cildim var

doktora gittiyseniz tekrar çıkıyorsa, asit olan ürünler kullanmayı deneyin salisilik asit, aha bha serumları temiz içerikli bir nemlendirici ve temiz içerikli güneş kremi. Kullanarak cilt bakımı rutini oluşturun kendinize

Aha bha serum ya da tonik tavsiye ederim. Bende 2 seneye yakın oldu roacutan kullanalı ara sıra çıkıyor yine aha bha tonikten sivilce üzerine gün içinde bir kaç defa sürüyorum çabuk geçip kırmızı iz de bırakmıyor bu şekilde . Yüzünüzün genelinde çıkıyorsa belli bir rutinde kullanıp temizlendikten sonra tamamen , ara sıra çıkanların üzerine bu şekilde sürerekte kurtula bilirsiniz ama en önemlisi cildinize uygun yüz temizleme jelinizin olması .

Bende roaccutane kullandım cildim çok sivilceliydi ve aşırı da yağlı tabi. İlaç kullanım sonrası cildim tertemiz oldu sonra ki yıllar da benimde sivilcelerim eskisi gibi olmasa da yenilemeye başladı çok sık fondöten kullanan biriyim ben doktoruma tekrar gittim sivilce probleminden şuan antibiyotik ilac kullanıyorum ve fondöten kullanımında da hep yanlış ürünler kullanmışım biten sivilceler yeniden çıkıyormuş o yüzden şuan bana fondötenli güneş kremi yazdı yüzüme sadece onu kullanıyorum birde tedavim sürüyor. Sizinde belki fondöten kullanımından veya da yanlış cilt bakımı ürünlerinden yenileyebilecegini düşündüm bence doktora tekrar başvurun ve doktor önerisi olan ürünler kullanmanızı öneririm ben şuan öyle yapıyorum ve cildim aşırı derece de düzeldi

Bende roaccutane kullandım cildim çok sivilceliydi ve aşırı da yağlı tabi. İlaç kullanım sonrası cildim tertemiz oldu sonra ki yıllar da benimde sivilcelerim eskisi gibi olmasa da yenilemeye başladı çok sık fondöten kullanan biriyim ben doktoruma tekrar gittim sivilce probleminden şuan antibiyotik ilac kullanıyorum ve fondöten kullanımında da hep yanlış ürünler kullanmışım biten sivilceler yeniden çıkıyormuş o yüzden şuan bana fondötenli güneş kremi yazdı yüzüme sadece onu kullanıyorum birde tedavim sürüyor. Sizinde belki fondöten kullanımından veya da yanlış cilt bakımı ürünlerinden yenileyebilecegini düşündüm bence doktora tekrar başvurun ve doktor önerisi olan ürünler kullanmanızı öneririm ben şuan öyle yapıyorum ve cildim aşırı derece de düzeldi
Tekrar gittim gecen sene antibiyotik bir hap verdi onu kullandim jel verdi onu kullandm tabi biraz azaltti ama yine de rahatsz edici durumda cene bölgemde özellikle. Birde Üç aylık dogum kontrol ignesi kullaniyorum o hormonlarfan dolayi artırabilir mi sivilceleri

Tekrar gittim gecen sene antibiyotik bir hap verdi onu kullandim jel verdi onu kullandm tabi biraz azaltti ama yine de rahatsz edici durumda cene bölgemde özellikle. Birde Üç aylık dogum kontrol ignesi kullaniyorum o hormonlarfan dolayi artırabilir mi sivilceleri
Doğum kontrol iğnesi yüzünden artacagini sanmıyorum hiç duymadım öyle birsey bende kullandım ondan dolayı bir sorun yaşamadım

Sivilceden kurtulmak için önerileriniz nelerdir. Yağlı bir cildim var
Öncelikle beslenme önemli.Ergenlil çağında normal yağlı beslenme.Ayva çekirdekleri ile jel yapıp sürüyorlar.Yuze izleri geçiriyor.Elma sirkesi ile de silebilirsin.Keske bunları bana ergenken deselerdi.Benimde kolumda omzumda sivilce çıkar.Karnimda bile çıktı.Yuzumde küçük sivilce çıkardi.Onlar belli olmuyor ama küçükken su çiçeği geçirdim onun izleri var bende de.

X