Lekeler, Çiller sivilce ve güneş izi lekeleri için serum almak istiyorum en iyisi hangisi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
eğer güneş izi lekelerinin üzerinden zaman geçtiyse biraz zor oluyormuş lekenin gitmesi.serum olarak bilemem ama suna dumankayanın tariflerine bi göz at derim..ben bi çok kürünü kullandım işe yaradı.kolay gelsin

benim alnımda ve yanaklarımın üst kısmında çok bariz ve çirkin güneş lekeleri vardı.
en pahalı ürünleride kullandım hiçbi değişiklik olmadı.
ama aktardan aldığım 15 tl lik yağ karışımı mucize oldu , inanmadım ilkten, arkadaşımda işe yaramıştı bende yaramaz dedim
ama yaradı yok oldular :)

dermakozmetik bir ürün kullan derim ben bioderma white objective kullanıyorum faydasını görüyorum. ne kullanırsan kullan, leke tedavisi meşakkatli uzun bir yolculuk sabır ve devamlılık en önemlisi bu bence

dermakozmetik bir ürün kullan derim ben bioderma white objective kullanıyorum faydasını görüyorum. ne kullanırsan kullan, leke tedavisi meşakkatli uzun bir yolculuk sabır ve devamlılık en önemlisi bu bence

sivilce lekeleri için biodermayı bende düşünmüştüm ama emin olamadım o yüzden almamıştım gerçekten düzelme var mı

benim alnımda ve yanaklarımın üst kısmında çok bariz ve çirkin güneş lekeleri vardı.
en pahalı ürünleride kullandım hiçbi değişiklik olmadı.
ama aktardan aldığım 15 tl lik yağ karışımı mucize oldu , inanmadım ilkten, arkadaşımda işe yaramıştı bende yaramaz dedim
ama yaradı yok oldular :)

adı ne canım bu yağın?

adı ne canım bu yağın?

serum yazıyo üstünde ama aksam eve gidince bi bakayım canım.
ben stokladım bi daha bulamam diye 4 adet :)
düzenli kullanmadıgım halde yok oldu izler , mucize gibi bişi. alnımdakiler cok rahatsız eddiyordu kışın makyajsız dolaşamıyordum :KK43:
ve 2 haftada yarısı gitmişti :)

sivilce lekeleri için biodermayı bende düşünmüştüm ama emin olamadım o yüzden almamıştım gerçekten düzelme var mı

benim lekelerim sivilce lekesi değil, hiperpigmentasyon lekeleri kahverngi lekeler, bayağı kahverengi lekerlerdi. white objective den sonra epey açıldı. şimdi güneş koruyucu sürdüğümde çok belli olmuyor hatta pudra filan sürünce hiç görünmüyor ben devam ediyorum

sivilce lekelerin ne boyutta ? bu set kahverengi lekeler için

kızlar leke giderici serum almak istiyorum en iyisi hangisi?sivilce ve güneş izi lekeleri için

teyzemde de snelerdir olan güneş lekeleri vardı. cilt doktoru karışım verdi ve kurtuldu bende de sivilceden kaynaklanan lekeler mevcuttu aynı karışımı 4 gündür kullanıyorum ve izlerimde iyileşme mevcut küçüldüler istersen kremlerin isimlerini ve nasıl kullanıldığını yazabilirim faydası olursa ne mutlu..

teyzemde de snelerdir olan güneş lekeleri vardı. cilt doktoru karışım verdi ve kurtuldu bende de sivilceden kaynaklanan lekeler mevcuttu aynı karışımı 4 gündür kullanıyorum ve izlerimde iyileşme mevcut küçüldüler istersen kremlerin isimlerini ve nasıl kullanıldığını yazabilirim faydası olursa ne mutlu..

Bize de söylesen isimlerini mutlu olurum :)

gerçekten yok ediyormu ismi ne..bide şu karışımın içinde neler var?:44:

tabi hemen yazayım
Elosalic POmat 45gr
Isotrexın 30gr
Expigment %4 40gr
bunların üçünden eşit miktarda çok az sıkıp kürdanla iyice birbirine yediriyosunuz sonra gece yatmadan sadece leke olan yere sürüp yatıyosunuz ışık görmemesi lazım leke yapabilir bide çok ince zar gibi sürüyosunuz.

söylemeyi unuttum sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüze uygun nemlendirici kullanırsanız yüzülmeden kaynaklanan kötü görünüm olmuyo. ve yeni çıkan sivilcelerinizede gece gündüz farketmez ısotrexın jeli kullanın inanın ben bu sayede bir haftadır yeni çıka silcem olmadı son olarakta karışımı hergün yapmak istemiyosanız eczanelerde kaplar satılıyo onlardan alıp karısımı bunda muhafaza edebilirsiniz inş sizede iyi gelir...

söylemeyi unuttum sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüze uygun nemlendirici kullanırsanız yüzülmeden kaynaklanan kötü görünüm olmuyo. ve yeni çıkan sivilcelerinizede gece gündüz farketmez ısotrexın jeli kullanın inanın ben bu sayede bir haftadır yeni çıka silcem olmadı son olarakta karışımı hergün yapmak istemiyosanız eczanelerde kaplar satılıyo onlardan alıp karısımı bunda muhafaza edebilirsiniz inş sizede iyi gelir...

Çok teşekkür ediyorum inşallah olumlu sonuç alırım:KK34:

Rica ederim canım inan kullanmadığım şey kalmadı ve o lekeler çok canımı sıkıyodu bide kullandığımız ürünler cilt tipimize uygun olmadığı için çıkıyomuş sivilce cilt analizi yaptırdığım bayan söyledi ve yüzüme fondöten değil pudra kullanmam gerektiğini belirtti.

[SUB][/SUB] inanmayarak üstüne basarak diyorum inanmayarak madecassol krem + jojoba yağı evet işte bu kadar akşam yüzümü temizledim ve sürdüm yattım sabah yüzümü yıkadım herzamanki güneş kremini sürdüm dua etmeyi unutmayın ben inanmadan yaptım ama anlıyorum ki inanmak başarmakmış 34 yaşındayım ama bebek gibi oldu 4 günde çukurlarım azaldı gözenekler nerdeyse kapandı deneyin

[SUB][/SUB] inanmayarak üstüne basarak diyorum inanmayarak madecassol krem + jojoba yağı evet işte bu kadar akşam yüzümü temizledim ve sürdüm yattım sabah yüzümü yıkadım herzamanki güneş kremini sürdüm dua etmeyi unutmayın ben inanmadan yaptım ama anlıyorum ki inanmak başarmakmış 34 yaşındayım ama bebek gibi oldu 4 günde çukurlarım azaldı gözenekler nerdeyse kapandı deneyin

Canım selam,

Benim cildimde de güneş ve sivilce lekeleri var ve senin karışımını uygulamak istiyorum. Madecassol ve jojoba yağını hangi oranlarda karıştırdın acaba?

X