Lekeler, Çiller Sivilce lekesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ebru melisa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
44
22
46
Cildim de sıkılan sivilcelerin izleri var bunlardan nasıl kurtulabilirim? Kullandığınız tavsiye edeceğiniz bir şeyler var mı ?

Sivilce izleriniz kırmızı mı? Eğer skar şeklindeyse evde çözüm biraz zor ama kırmızı ya da kahverengi ise başlangıç aşaması için düşük oranlı aha- bha serumlar, c vitamini, arbutin bunları bir araştırın. Ayrıca doktora görünseniz ilaçla daha çabuk çözüm bulabilirsiniz.

Bu bha aha filan çok kafa karıştırıcı neyi neyle kullanılacak gündüz mü gece mi hangi marka vs…çok detayları var aslında bu şekilde lekelerden kurtulmuş çok kişi var ama bu rutini bana yapacak biri gerekiyor.lekeler açık kahve fondötenle tamamen kaybolan tonda çok hafif yani ama ben sürekli makyaj yapan biri değilim bi çözümü varsa hafifte olsa tamamen kaybolmasını isterim tabii ki…çok teşekkür ederim söylediklerinizi tekrardan bi araştıracam

Evet kafa karıştırıcı gerçekten ama YouTube da "sivilceli ciltler için cilt bakımı rutini" tarzı aramalar yaparsanız bilgi toplayabilirsiniz. Benim sivilce lekelerim azaldı bayağı ama bitene kadar devam. Ürünleri bütçenize göre seçersiniz artık her bir sürü marka üretiyor bunları. Bu asitler kışın, gece kullanılması elzem ve yaz kış güneş kremi kullanmak bizi başka lekelerden de korur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…