SisterHooD

Selam sistacanlar nasılsınız?beni sorarsanız iyiyim,küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öper hasretle selam ederim.mektup vardı eskiden ne güzeldi.kafam iyi soda kafası:)))

Sıktım nasılsın lavanta?ya burası ne kadar sessiz
İyiyim kuzum sukur.. Sen nasilsin?
Evet bazi skntilari oldu sistalarin..
Onun disinda da sacma sapan kiskancliklar, itismeler ve örgütlenmelerden dolayi geyik olayinin tadi kacti bende biraz..
Ne olsa goze batiyor, 2-3 grubun cekismesi gibi.. Yanlisa yanlis demek bile olay oluyor..
Ne guzel baslamistik halbuki.. Foruma da pek takilmiyorum bu ara, zaten islerim de var gundelik hayatta..
Oyle yani : )

İyiyim bende canım iş ev aynı gidip geliyorum.lavanta şok oldum şuan ne gruplaşması,ne kıskançlığı valla çok şaşırdımgerçekten bu topiğin enerjisi çok güzeldi,temizdi herkes hem birbirine hem sonradan gelenlere çok nazikti.ben sonradan geldim çok güzel karşılandım herkes tarafından.şuan çok şaşırdım üzüldüm açıkcası

Ne bdvmiş arkadaş oraya takıldım,bildirim gelmeyince buraya da çok bakamadım.burası çok güzeldi ya enerjisi şahaneydi bu topiğinbdv ne diye sorduğumda açıklayan kimdi?dövücem onu

Bizim topik degil kiz, sukur sistalarimla hic bi sorun yok.. Sitede boyle bi cekisme oldu, geyik forumunda, onu kastettim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…