SisterHooD

Hos geldin kolay gelsin abla

Hoş gördüm sağol,devam ediyor hala fırsat buldum kaçtım buraya:))

Hemşerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,
Canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,
Ciğerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,
Özledim yağğğğ

Hemşerimmmmm
Çok mu özledinnnnnnnnnn
Geldim bakkkkk temizlik var bugn bende...

Kanamam oldu canım gittim serumlar falan dr verdi sonra tabi bunu duyan akrabalar hepsi bizde hiç demiyorlar hamile hasta birde gelince yemek falan bekliyorlar

Çok geçmiş olsun,şimdi nasılsın iyisindir inşallah..

Slm kizlar annemi gece yine goturduk yatirdilar. Tedavi olacak birsure

Çok geçmiş olsun anneciğine çok önemlibirşeyi yoktur umarım..

Napiyonuz görümcelerim

Özledimmm valla :)
Evde olmayınca temizlik şarttt tabii...
Bitmedi daha işlerin sanırım

Abla su qmda durum kritik kani sifira smdusmus kan icin serum taktimislar. Hostermiyorlar kimseye. Guclu benim annem insallah iyi olur

Özledimmm valla :)
Evde olmayınca temizlik şarttt tabii...
Bitmedi daha işlerin sanırım

Bende özledim hemşerimm uzak kalınca aklım burada kalıyor,netimide kızım çoğunu kendine kullandı dibine indirdi sağolsun:==
Az kaldı zaten birazdan biter..
Siyasete daldım gene,geçn günkü cezam siyasettendi...

Abla su qmda durum kritik kani sifira smdusmus kan icin serum taktimislar. Hostermiyorlar kimseye. Guclu benim annem insallah iyi olur

İyileşecek anneciğin hiç merak etme ne olur..
Sen güçlü dur ki bu hastalığı en kısa zamanda atlatabilin..

Ahahahahahah bırak şu siyasetii yawww biz bize bakalımm

Insallah ablaa ben anladimki ona birsey olsa naparim cok gucsuzmusum. O olmayinca cocuklar oldugu icin gidemedim geceligini falan hazirladim hastane cantasi hazirladim anneme. Allah kimseyi boyle sinamasin. Cok zor kardesim gelemedi sinavi varmis.

Ahahahahahah bırak şu siyasetii yawww biz bize bakalımm

Olmaz siyaset bizim göbek adımız kankaaaa

Insallah ablaa ben anladimki ona birsey olsa naparim cok gucsuzmusum. O olmayinca cocuklar oldugu icin gidemedim geceligini falan hazirladim hastane cantasi hazirladim anneme. Allah kimseyi boyle sinamasin. Cok zor kardesim gelemedi sinavi varmis.

Öyle düşünme sakın iyileşecek çok daha iyi olacak diye motiveet kendini...
Birde çocuklar olunca gitmekte zor oluyor tabi...
İyileşecek hiç merak etme canısı..

Insallah ablam cok sagolun sizin gibi ablalarim, kardeslerim olunca cok sukur diyorum hep

Hosgeldin hanim abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…