SisterHooD

Çokkk guzel yer yaaa ne sabahladık kucukparkta uf.
Ya sen pro değil miydin ben yanlıs mı hatırlıyorum

İzmir hakikaten güzel şehir. Evlendiğimden beri her yaz ve ara tatillerde kendimizi İzmir'de buluyoruz eşimle. Bir de İstanbul gibi bir şehirden hem denizi olmayan, hemde sadece ünvansal olarak şehir adını taşıyan bir yere gelince İzmir bana altın şehri

Kordon boyunda gece yürüyüşünü bir şeye değişemem mesela.

Selam olsun bu arada eğer İzmir'deysen oralara @Anti Depresan gelmeme sayılı zaman kala

İzmirde sokakların cıvıltısını ozluyorum valla
Burada saat 9 oldumu işten eve donenler dısında kimseyi bulamazsın sokakta belli yerler hariç
İzmiri yaşaması guzel

Vinka ben bu sehire aşığım ..
Karşıyaka da oturuyorum..
Gel gel

İzmirde sokakların cıvıltısını ozluyorum valla
Burada saat 9 oldumu işten eve donenler dısında kimseyi bulamazsın sokakta belli yerler hariç
İzmiri yaşaması guzel

Ben ifşa olmayacağımdan emin olsam şimdi buraya bir foto atardım, dünyada bir yer olduğuna inanmak bile zor. Misal şuan market kapandı bizim.

Vinka ben bu sehire aşığım ..
Karşıyaka da oturuyorum..
Gel gel

İzmir güzeldir.

Benim balayım, benim ilk tatilim, benim tatlı anılar diyarım diyeyim. Kordondan doğru Starb... kahve içmeye giderdik, Allah'ım saatlerce otururduk. Sohbetinden, kahvesinden. Sonra orası kapanırdı, kayalıklara geçerdik, asil bir şehir gibi benim gözümde. Ve bugün eşim başka yere tayin istese bırak koşmayı, uçak olur uçarım oraya...

Ne anılar biriktirmissin ne kadar güzel hepsi..Gelirsin inşallah bir gün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…