SisterHooD

Havalı ve cool...

Mesela bende turabici tipi var
Kıro ve serseri :KK53:
Aferin kiz :KK70: hahahaha merveyi begeniyorm hirsli kadin ve guclu oldugu icin bas favorim o bakalimmm iyice izleyince anlariz
Sonra ki merak ettiklerim Murat, hilmicem,umit,semaa, turabiyle elektrgm tutmuyo onun oldugu sene izlemedim karakterine gore degisir :KK70:
Malumm izleyince fikirler degisiyo butun yuzleri meydana cikiyo :KK70:

:KK70: :KK70: esim diyo ki yandik her aksam suuuuurvaaaaaayvirr :KK70: hahaahahah

Aferin kiz :KK70: hahahaha merveyi begeniyorm hirsli kadin ve guclu oldugu icin bas favorim o bakalimmm iyice izleyince anlariz
Sonra ki merak ettiklerim Murat, hilmicem,umit,semaa, turabiyle elektrgm tutmuyo onun oldugu sene izlemedim karakterine gore degisir :KK70:
Malumm izleyince fikirler degisiyo butun yuzleri meydana cikiyo :KK70:

:KK70: :KK70: esim diyo ki yandik her aksam suuuuurvaaaaaayvirr :KK70: hahaahahah

:işsiz::işsiz::işsiz:

Kim var bilmiyomsa unluler normalde favarim

Herkes var işte
Allstar bu sene

Nihat haric bence allstar super ya :) hirsli guclu kadinlar heleee bayiliyorm :rolleyes: izleyip gorelimmm hakanda orda:skandal: ortaliklar karisir bu sene :KK70: hele nagihan :KK70: giskaniiooosun kizaaaaam:-):-)

Öf evet nihat:/
Ve hakanın koltukaltı kılları:/ İnşallah karısı zorla lazere goturmustur:/
Ben semayla mervenin ayrı takımlarda olmasını isterdim ya semayı söndürsün merve diye:/

Tamam ben kuafore gidiyom gelcem
PabucumunNicki PabucumunNicki catla foto yok sana kedime yollucam gelince:KK70:

Git de güzelleş neslikuşum
Alem evrat görsün

Senle ben artık boğazın 2 ayrı yakası, seker ve tuz, tavuk ve kırmızı et gibiyiz. İkimizde olmazsa olmaz ama biraraya da gelemez...
Bu nasıl bir sacmalamaydı la :KK53:
:KK70: :KK70: merveyi sevmiyomusun :KK70:
Benim iciin karakter onemli turabiyi merak ediyorum tanimiyorum gorucez. Delikanliyysaaa severikkkk :KK70:

Öf evet nihat:/
Ve hakanın koltukaltı kılları:/ İnşallah karısı zorla lazere goturmustur:/
Ben semayla mervenin ayrı takımlarda olmasını isterdim ya semayı söndürsün merve diye:/

Git de güzelleş neslikuşum
Alem evrat görsün
Hahahahahahahaha kahkaha attimmmmmm lazer he :KK70: hakan showunu yapicak bu sene :KK70:.:KK70: :KK70:
Bende nagihan sema mervenin karsilikli oynamasini cok isterdim kim guclu merak ediyorum
Bide gonullulerde bir kadin var kosucu oda fena duruyo bakalim :KK70:

CYMERA_20180210_132051.jpg
:kusmuk::kusmuk:

X