SisterHooD

Elden bişey gelmiyor hiç , annem kavga edioruz sabah sanki hiçbişey yaşanmamış gibi gayet normal diyo , içiyo bunak bunak konuşuyo dio. Anneme ye iç gez onu takma sen içiomu içsin istediği saatte eve girsin sallama diorum. Annem evden ayrılsa anneaneme gitse hiç ama hiç anlaşamazlar orda daha mutsuz olur anneanem aşırı derece asabi ve titiz bi kadın yapamaz, benm kayınvalidem alt katımda oturuo o yüzden bize hiç ama hiç gelmez. Bilmiyorum ya insanın en güvendiği adam böyle yapıyo ya insanın dünyası başına yıkılıyor , güvenemiyosun kimseye... Düğünüm oldu inanki babama hiçbir yükümü koymadım , haftasonu ajansa girdim çalıştım hep kimseden eksik altta kalmıycam diye çok şükür altındanda kalktım, herkese bakıyorum ailesi dünya kadar masraf yapıyor , ben babama bu kadar destek çıkıpda bize , bana böyle yapması o kadar ağır ki

Bi dakka, bi dakka ... Pardon da kuzum boşanırsalarsa annen neden gidiyor o ewden.
Baban gidecek... Normali de bu değil mi zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…