SisterHooD

Hayır olsun neden canın sıkkın anlat hele
Ya babamdan ötürü , alkol problemi başladı , alkol alınca bambşka bi kimliğe sahip , ayrıca işini batırdı dolandırıldı antropoza grdi hepsi üst üste geldi , annemi çok üzüyor ya benn konuştum kardeşim konuştu , kavga ettim seni görmeye gelmem konuşmam cart curt ama yinede hala içio ve kendi gibi içen arkadaşta bulmuş eve giresi gelmio , içebilmek için eve yalan söylüyo falan. Cumartesi annem bana geldi akşam iş çıkışı bnde gelicem demiş babam , yemek hazırladık ettik bekliyoruz gelen giden yok , neymiş üstü pismiş anahtarı yokmuş eve girip değiştirememiş neyse hala beklioz arıoz 1 saati geçmiş dolmuş bekliorm dio vs... baktık gelen giden yok kardeşim annemi aldı eve götürdü . baabam evin önünde arkadaşıyla arabada içiomuş , anneminde sinirleri bozuldu artık millet duyarsa duysun yetti diyip sizin çoluğunuz çocuğunuz karınız yokmu evde diyip hepsine çemkirmiş öle eve girmişler babamla . Biz böle bi aile değildik düzenli yemek saati , yalansız dolansız , ne yapılcaksa ailecek hep böyleydi şimdi bunları yaşamak çok zorumuza gidio annemi öyle görmek içimi parçalıyo ya napçam bilmiom

Canım gerçekten zor...
Baban bariz alkolik olmuş...
Sadece dostu,arkadaşı,yakını olarak alkolü görüyor şu an hayatında...
Tedavi olması şart ama sanmam yanaşacağını buna..
Annen bu yaştan sonra çekememesi çok normal...
Olmuyorsa bitsin baban da kalsın öyle tek başına.
Valla şu ölümlü dünya da sevdiklerinle mutlu yaşamak var iken şeytana sürekli uymak ve cocuk gibi laf dinlememek, çocuklarından da utanmamak ...
Allah yardımcın olsun canım, annenize destek çıkın her zaman...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…