SisterHooD

Canım verilir ama nasil verilir ne fedakarlıklarla onu iste biz bilemeyiz :KK70:
:KK70: :KK70: hee bak doğru dedin bilemeyiz biz onu .. ben spor yapıyorum ama başladım yanı abs ağırlıklı gidiyorum 20 dk kadar standart hareketlerim var senle başladığımızda 45 dklık bir videom vardı onu yaparım :KK70:

değilim kuzum. narinkadife ismi baktım şimdi.

@Blacksee55 sen de ni bak istersn
hemen bakıyorum teşekkür ederim kuzum

:KK70: :KK70: hee bak doğru dedin bilemeyiz biz onu .. ben spor yapıyorum ama başladım yanı abs ağırlıklı gidiyorum 20 dk kadar standart hareketlerim var senle başladığımızda 45 dklık bir videom vardı onu yaparım :KK70:

hemen bakıyorum teşekkür ederim kuzum
Bende başlasam iyi edicem :KK43:((

yarın saf protein yapcam öyle düşünüyorum . pazartesiden pazara kadar poncikle ekmeksiz ve şekersiz 1 hafta geçircez 8 den sonra bişi yemicez sende katıl bize istersen
Ben 8de başlıyor yemeye :KK70: dur kiz bende yapicam. Tatlandırıcı kullanmak serbestmi

.
Kader arkadaşım:KK74:Benim de çocuğum yok..Bir bebek kaybim var.Anlıyorum seni çok iyi..Allah yardımcımız olsun:cry:
bende ekimde düşük yaptım halen onun psikolojisi içindeyim öğrendim 5 gün sonra kaybettim :KK43: allah ikimize de sabır versin sabrın sonunu selamet eylesin kuzum . sıkıntı neydi sizde

bende ekimde düşük yaptım halen onun psikolojisi içindeyim öğrendim 5 gün sonra kaybettim :KK43: allah ikimize de sabır versin sabrın sonunu selamet eylesin kuzum . sıkıntı neydi sizde
.
Ben kasımda 11 haftalık bebeğimi kaybettim.Muayenede öğrendim kalbi durmus.Kürtaj oldum.7 yıllık evliligimde ilk hamileligimdi.İlk asilamamla hamile kalmıştım.ikimizde de sorun yok.Sebepsiz infertilite yani..Imtihanimiz

.
Ben kasımda 11 haftalık bebeğimi kaybettim.Muayenede öğrendim kalbi durmus.Kürtaj oldum.7 yıllık evliligimde ilk hamileligimdi.İlk asilamamla hamile kalmıştım.ikimizde de sorun yok.Sebepsiz infertilite yani..Imtihanimiz
offf 11 hafta :KK43: çok zor ya allah tekrar nasip etsin ne yapmayı düşünüyorsun şimdi
bende de tek tüp yarım rahim doktorun biride yumruta kalitesizliğini yapıştıştırdı . 3 tüpten sonra 1.ci aşılama ile hamile kaldım nasip kromozon tahlilleri yapıldı mı size ? yeme alışkanlığını değiştir ben bunun için diyetisyene gittim kalsiyum bizim için çok önemli ayrıca soya ve msır tüketme yumurta kalitesini olumsuz etkiliyor kepek ekmeği de stres zaten başlı başına dert bize ...

hayır tatlandırıcı serbest değil iyi değil onlar kuru kayısı incir gibi meyvelerden alırız şekeri ... ama senin işin vardiyeli ona göre yersin 15 dk spor da yaparsan olay bitmiştir
Dukan ekspress te yenilik oldu mu son iki senede falan.
Dukan yenilikler ekliyor cunku arada.

X