SisterHooD

ay onları ben de sevmem. nikah isterim.

eşya seçimi elbise seçimi vs çok hoşuma gidiyo:)). eşiğinden döndüm
Üzülme canim hayırlısı böyleymiş. Ben eşiğini geçtimde döndüm ahahah gelinlik falan hepsi vardi. Tarih belliydi. Davetiyeler cartlar curtlar. Allahim iyiki bitmiş dedirtecek birini cikarsin karsina sistam
desteğin için teşekkür ederim kuzum
Herhalde kuşummm
şimdi de dolma istedi

evli olsam bebiş var derdim
Benim hamile arkadaşım vardı. Ona gittiğimde canım şunu istiyor bunu istiyor diyordum. Manyakmisim nerden aklına geliyor. Benim bile canım istemiyorken sana noluyo derdi diyetle hamilelik aynı galiba

diyet de yapmıyorum ama iştahım aşırı açık ve canım sürekli yemeklerden istiyor. dukan diyeti var ya, dukan kelimesini görünce ordaki "k" harfi sebebini bilmiyorum ama, kepekli ekmeği eti ve kolayı çağrıştırıyo birden çok acıkıyorum canım istiyo. çok garip

Dukan benim anamı ağlattı ya dukan deme bana

içeriğini bilmiyorum da acıktırıyo
Baslarda protein agirlikli. 3 asamasi var. Suan turkcesini bilmiyorum canim. Ilkinde hic sebze meyve yok. Ikincisinde var. Üçüncü aşamada kiloyu koruma aşaması. Ben et süt yoğurt peynir falan sevdigim seyler ama ben bile dayanamadım. Çok halsiz kaldim

ayy anladım canım. karataydan herkes memnun. hatta bi youtuber vardı 3 ayda 17 kilo verdim diye vşdeo çekmişti. bi bak istersen

ayy anladım canım. karataydan herkes memnun. hatta bi youtuber vardı 3 ayda 17 kilo verdim diye vşdeo çekmişti. bi bak istersen
Evet onu duydum ama ben vardiyalı çalıştığımdan tüm düzenim alt-üst oluyor. Ben bi iki yemek belirleyip onu yiyorum canim. Az yedigim halde ama kilo yavaş gidiyor. Spor sart. Onada ben zaman bulamiyorum. Biyerimi kaldıramıyorum
Ordekli sisko naber
Iyi pabucum senden naber hala ördeği kıskanıyorsun bakışlarından anlayabiliyorum ahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…