SisterHooD

Katılma canım ya bütün manyaklar orda izleyince diyorum ne tuhaf insanlar var diye

Hemşomm babamla konuştum da az telefonda ona canım sıkıldı neyse yedin mi kahvaltını ?
Ne yiddiiiinnnn
Bizim öğle yemeği geldi

Bişi yok demi can sıkacak..
Yidimm vallla yımırta domatis biber peynirrrr yidimmm 2 dilimde tam buğday ekmeği yidimmm..
Sen ne yyecen hemşo bellimiii yarasın afiyet olsun sanada.

Ahahahahahahahaha
KAynananla çok iyi anlaştığınızı söyleseydin Tv de
HAtta özür dilerim kayınvalideciğim seni sewiyom da diyebilirdin yaniii

Bpşver ya ne katılacan tüm manyaklar oradaa zaten,bir dayak yemedikleri kalıyor hepsinin

Sistaciiim burda saat 9.40 gerçi yine geç

Aaaaaa doğru yaaaa unuttum ben onu söriiiii sistacan

eşimde manyak işte katılsan sen kazanırsın beğenirler bizim evi bilezikleri kaparsın diyo ya git dedm ben o kızları tokatlarım orda
Geçen yanlis anlamayın çok ama çok aşırı şişman bi kadin katildi. Nasil tanıştınız falan diyorlar oda hemen "ben diş görünüşe çok değer veririm" diye bi başladı. Biz arkadaşımla birbirimize baktık yanlış anlaşılmasın bende kiloluyum. Ama laf olsun diye konuştu orda. Bazıları kıskanıyorlar diğerlerin evini. Fesatlık yapıyorlar. Deliriyoruz izlerken

Bişi yok demi can sıkacak..
Yidimm vallla yımırta domatis biber peynirrrr yidimmm 2 dilimde tam buğday ekmeği yidimmm..
Sen ne yyecen hemşo bellimiii yarasın afiyet olsun sanada.
Yok hemşerim, bazı şeyleri babam çok takar kafasına, benimde modumu düşürür sağolsun.
EZOGELİN ÇORBA
KARNIYARIK
ŞEHRİYELİ PİLAV
EKLER PASTA
SALATBAR

Menü bu hemşom

Sadece çorba ve salata yiyeceğim.

Bide bir ara başvuru yapmıştık eşimle beraber,süheylin sunduğu program vardı..
Eşler yarışıyordu,ben bilmem eşimbilir tarzıydı..
Aradılar ama gitmedik ahahahahahaaaa bide teldeki adam didiki şık gelin didiii

evet bazen bende bakıyorum çok boş konuşuyorlar saçma sapan yorumlar

Yardıma gelirim sista merak etmeeee keleşi kaptımmı ordayımm sjsksjksjk
ben bilmem eşim biliri de gidin kız izleriz seni hadi aşkım yaparsın aşkım dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…