SisterHooD

dün yine beni gelin evinden aradılar katılın diye :KK53:

düğünden önce eşim benim adıma başvurmuştu haber vermeden:confused:

o zaman aradılar daha düğün olmadı dedim. bir kaç ay önce bir daha aradılar düğün oldu ama düşünmüyorum dedim :KK53: dün yine aradılar . katılacak adam bulamıyorlar herhalde :deli:
Katılma canım ya bütün manyaklar orda :KK70: izleyince diyorum ne tuhaf insanlar var diye

Hemşomm babamla konuştum da az telefonda ona canım sıkıldı neyse yedin mi kahvaltını ?
Ne yiddiiiinnnn :KK53:
Bizim öğle yemeği geldi :rapci:

Bişi yok demi can sıkacak..
Yidimm vallla yımırta domatis biber peynirrrr yidimmm 2 dilimde tam buğday ekmeği yidimmm..:KK53:
Sen ne yyecen hemşo bellimiii yarasın afiyet olsun sanada.

o zaman aradılar daha düğün olmadı dedim. bir kaç ay önce bir daha aradılar düğün oldu ama düşünmüyorum dedim :KK53: dün yine aradılar . katılacak adam bulamıyorlar herhalde :deli:
Ahahahahahahahaha :KK70:
KAynananla çok iyi anlaştığınızı söyleseydin Tv de :KK70:
HAtta özür dilerim kayınvalideciğim seni sewiyom da diyebilirdin yaniii
smileys051-gif.1318418

Bpşver ya ne katılacan tüm manyaklar oradaa zaten,bir dayak yemedikleri kalıyor hepsinin :KK70:

Sistaciiim burda saat 9.40 :KK70: gerçi yine geç:KK43:

Aaaaaa doğru yaaaa unuttum ben onu söriiiii sistacan :KK70:

eşimde manyak işte katılsan sen kazanırsın beğenirler bizim evi bilezikleri kaparsın diyo :KK53: ya git dedm ben o kızları tokatlarım orda :KK70:
Geçen yanlis anlamayın çok ama çok aşırı şişman bi kadin katildi. Nasil tanıştınız falan diyorlar oda hemen "ben diş görünüşe çok değer veririm" diye bi başladı. Biz arkadaşımla birbirimize baktık :KK70: yanlış anlaşılmasın bende kiloluyum. Ama laf olsun diye konuştu orda. Bazıları kıskanıyorlar diğerlerin evini. Fesatlık yapıyorlar. Deliriyoruz izlerken :KK70:

Bişi yok demi can sıkacak..
Yidimm vallla yımırta domatis biber peynirrrr yidimmm 2 dilimde tam buğday ekmeği yidimmm..:KK53:
Sen ne yyecen hemşo bellimiii yarasın afiyet olsun sanada.
Yok hemşerim, bazı şeyleri babam çok takar kafasına, benimde modumu düşürür sağolsun.:KK14:
EZOGELİN ÇORBA
KARNIYARIK
ŞEHRİYELİ PİLAV
EKLER PASTA
SALATBAR

Menü bu hemşom

Sadece çorba ve salata yiyeceğim.
cava-gif.1318459

Bide bir ara başvuru yapmıştık eşimle beraber,süheylin sunduğu program vardı..
Eşler yarışıyordu,ben bilmem eşimbilir tarzıydı..
Aradılar ama gitmedik ahahahahahaaaa :confused::KK70::KK70: bide teldeki adam didiki şık gelin didiii :KK8:

Geçen yanlis anlamayın çok ama çok aşırı şişman bi kadin katildi. Nasil tanıştınız falan diyorlar oda hemen "ben diş görünüşe çok değer veririm" diye bi başladı. Biz arkadaşımla birbirimize baktık :KK70: yanlış anlaşılmasın bende kiloluyum. Ama laf olsun diye konuştu orda. Bazıları kıskanıyorlar diğerlerin evini. Fesatlık yapıyorlar. Deliriyoruz izlerken :KK70:
evet bazen bende bakıyorum çok boş konuşuyorlar saçma sapan yorumlar :KK53:

Bide bir ara başvuru yapmıştık eşimle beraber,süheylin sunduğu program vardı..
Eşler yarışıyordu,ben bilmem eşimbilir tarzıydı..
Aradılar ama gitmedik ahahahahahaaaa :confused::KK70::KK70: bide teldeki adam didiki şık gelin didiii :KK8:
Yardıma gelirim sista merak etmeeee :silah::ruh: keleşi kaptımmı ordayımm sjsksjksjk :KK70::KK70:
ben bilmem eşim biliri de gidin kız izleriz seni :KK70: hadi aşkım yaparsın aşkım dersin :KK30::KK70:

X