SisterHooD

ilk bölümün tekrarını izlemiştim de beğendim güzel bu akşam dimi :KK14: parmak kırma sahnesi fenaydı :duduk:
Benim de böyle
c003.gif
niye kızzzz . benim kafa 1 milyon :ukala:

Bayılırımmm :kk77:

Ohhh ne güzel yaaaaa bendemi gelsem neeee :KK12::KK12::skandal:
ayy hanım abla benimki yine beni sinir etti :KK67: adama ailesine gidicez demem bile yetmedi bir de hala istekleri var şöyle yapıcaksın anneme şöyle diceksin böyle davranıcaksın yok bilmem ne :sopa:

hala demiyor yani sen onca şeye rağmen ailemin evine gidiceksin bir daha asla annemin seni üzmesine izin vermicem sen nasıl istersen öyle olsun fiilan demiyor yani :KK43:

ayy hanım abla benimki yine beni sinir etti :KK67: adama ailesine gidicez demem bile yetmedi bir de hala istekleri var şöyle yapıcaksın anneme şöyle diceksin böyle davranıcaksın yok bilmem ne :sopa:

hala demiyor yani sen onca şeye rağmen ailemin evine gidiceksin bir daha asla annemin seni üzmesine izin vermicem sen nasıl istersen öyle olsun fiilan demiyor yani :KK43:

İyice zıvanadan çıkıyor seninki..
Boşa sen bu odunu cidden,,,

Sende kizina gideceksin oda sana doktururrrrr ablam:KK37:

Yok vallla direk beni mutfağa sokuyor :KK53::KK53:

İyice zıvanadan çıkıyor seninki..
Boşa sen bu odunu cidden,,,

Yok vallla direk beni mutfağa sokuyor :KK53::KK53:
ay sinir oldum bende söylediklerimi geri alıyorum gitmiyorum hiç bi yere dedim.

hangi yüzle diyebilir yaa hala bir güzel bişey söylemek yok neymiş önce benim annesiyle aramı düzelttiğimi görecekmiş. hala tek derdi annesinin egolarının tatmin edilmesi gönlünün hoş edilmesi :kızgın::kızgın: kaldım aynen böyle :KK57:

Hahahahahah Annelerin cilesi:KK53:
Anne yemegi baskadir:kk77:

Aynen damatta çok beğenir yemekleri keyifle yer kerata :KK53:

ay sinir oldum bende söylediklerimi geri alıyorum gitmiyorum hiç bi yere dedim.

hangi yüzle diyebilir yaa hala bir güzel bişey söylemek yok neymiş önce benim annesiyle aramı düzelttiğimi görecekmiş. hala tek derdi annesinin egolarının tatmin edilmesi gönlünün hoş edilmesi :kızgın::kızgın: kaldım aynen böyle :KK57:

Gitme sende mecburiyetin yokki gitmek için..
Bu nasıl bir eş yahu anasıda anası alsın anasını defolup gitsin..

X