SisterHooD

Bizimki de sinyalleri veriyodu ama bu kadarini beklemiyodum

Zaten dayanmıyorlar.
En ykain arkadaşına komşusuna anlatıp dedikodunu yapıyorla
evet olabilir

ben intagramdan
Hmm..
Esin peki?
e annesiyle iyi olunca onda da sorun yoktu

eşim sadece annesinin ona kötülük ettiğini göremiyor bu yaşına kadar annesi hep yönlendirdiği herşeyi ona sorduğu için onun sözünden çıkamıyor açamıyor gözlerini uyuz ediyor beni

Kız benim kaynana da büyücüye gitmiş biz nişanlıyken, hem biz için hem kocası için
Kağıtlara da notlar almış neler neler...
Sonra kendi kendine düşünmüş onları da yazmıs. Acaba kedi ile oğlum yatmış olabilirler mi falan yazmıs Sana ne be manyak karı
Ruh hastası

Çatlak olduğunu söylemiş miydim

Kocasına ne diye büyü yaptırmışş ahahahaha

Ben boğazımı tutamadığımdan

Kadin normal bi kadin degil.. Zarar veriyor.. En kotusu de esinin her ama her kosulda, en yanlis oldugu yerde bile onu savunup aklayip seni suclamasi.. Ve senin ailene tavir alirken kendi annesine kraliçe muamelesi beklemesi..

o da ayrı bir manyakmis hakkatenn

Gruptaki herkesin aynı canim farklı grupların başka var bizim grubu baykuş görünümlü penguen suratli kartal temsil ediyo
Anası penguengillerden babası baykuşgiller
Melez o zaman ben gibi. Iki farkli turden olmus. sizinki de guzel. Havali degisik duruyor.
Ben varken yoktu 22 kg vermisim baaanaa madalya yakismazmiydi(havami da atayim)
Masallah az bir kilo degil buyuk basari yakisirdi canim. suan kac kilosun peki??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…