SisterHooD

Kurabiye mi alıp geliyorum :rolleyes:
Eki Görüntüle 2100243

Kızım Tayyip'e söyle bunu :KK70:
Bu ne tripler böyleee
u_thin-122-gif.1318432

Ama benim vücıt hakkatten saldı kendini, ayva göbek.
Bel kısımlarım çıkıntılı oldu.
Ve kilo almaya çok elverişliyim.
Benim göğüsler kucuk canımya 80 takıyorum doldurmuyor içini.:kahve:
Benim doluyor taşıyor ama ne kadar az okadar iyi. Dekolte az olanlara daha çok yakisiyor. Büyük olunca memişler çok masum bir elbisede olsa yani o kişi her yöne çekiliyor:KK70: anlatamadım neyse. Ben buzdolabini acsam 2 kilo aliyorum okadar diyim. Çok zorlaniyorum ya diyette. Hep yatıp yemek yiyip koltukta yuvarlanasim var :KK70: benim bacaklar iyi ama üst tarafım çok orantısız oralardan çok alıyorum çok çirkin duruyor. Düğüne kadar kiloları vereyimde sonra alırım yine :KK70:

Benim doluyor taşıyor ama ne kadar az okadar iyi. Dekolte az olanlara daha çok yakisiyor. Büyük olunca memişler çok masum bir elbisede olsa yani o kişi her yöne çekiliyor:KK70: anlatamadım neyse. Ben buzdolabini acsam 2 kilo aliyorum okadar diyim. Çok zorlaniyorum ya diyette. Hep yatıp yemek yiyip koltukta yuvarlanasim var :KK70: benim bacaklar iyi ama üst tarafım çok orantısız oralardan çok alıyorum çok çirkin duruyor. Düğüne kadar kiloları vereminde sonra alırım yine :KK70:
benimde göğüslerim biraz büyük bazen iyi bazen kötü :KK23::-):-)

Benim doluyor taşıyor ama ne kadar az okadar iyi. Dekolte az olanlara daha çok yakisiyor. Büyük olunca memişler çok masum bir elbisede olsa yani o kişi her yöne çekiliyor:KK70: anlatamadım neyse. Ben buzdolabini acsam 2 kilo aliyorum okadar diyim. Çok zorlaniyorum ya diyette. Hep yatıp yemek yiyip koltukta yuvarlanasim var :KK70: benim bacaklar iyi ama üst tarafım çok orantısız oralardan çok alıyorum çok çirkin duruyor. Düğüne kadar kiloları vereyimde sonra alırım yine :KK70:
Ben anladım seni canını sıkma sen :KK70:
Bende giyindiğim şeyler hiç seksi durmuyor diye ağlanıyorum :KK70: :KK70:
Sen bekarsın, düğün ne zaman gıııı
sweet-gif.1318428

benimde göğüslerim biraz büyük bazen iyi bazen kötü :KK23::-):-)
Kapalı olunca hoş ama açık olunca ben beğenmiyorum ya :KK43: çok dekolte mini memislerde çok hoş duruyor

Sohbete bak memiste memis :KK70:
Ben anladım seni canını sıkma sen :KK70:
Bende giyindiğim şeyler hiç seksi durmuyor diye ağlanıyorum :KK70: :KK70:
Sen bekarsın, düğün ne zaman gıııı
sweet-gif.1318428
Eylülde InshAllah canim. Valla mankenlerin hep minik minik daha hoş duruyor giydikleri seyler :KK70:
herz-fuer-kinder-05--9700157-.jpg
jlo_kombinezon_cijela2.jpg

Bak az olan daha hoş:KK70:

Aha miden de bulanıyor :eek:

şüphem yok aslında testte de bişey çıkmadı ama işte :eek:
Kapalı olunca hoş ama açık olunca ben beğenmiyorum ya :KK43: çok dekolte mini memislerde çok hoş duruyor

Eylülde InshAllah canim. Valla mankenlerin hep minik minik daha hoş duruyor giydikleri seyler :KK70:
Eki Görüntüle 2100250 Eki Görüntüle 2100251

bende kapalıyım . toparlayıcı takıyorum o yüzdençok belli olmuyor :deli:

Benim de keşke böyle olsa. Dümsüz ya dekolte giysem tahta gibi ...
Ben böyle olmak için neler vermezdim :KK53::KK53::KK53:
Benimde eylül de veya ekimde veya kasım olucak nikah :KK70:

Bunu bir de erkeğe sor:KK70:
Ben de minik cicikleri begeniyorum zarif duruyor dimi
Aklıma sihirli annemden bir sahne geldi:deli:

Benim de keşke böyle olsa. Dümsüz ya dekolte giysem tahta gibi ...
Ben böyle olmak için neler vermezdim :KK53::KK53::KK53:
Benimde eylül de veya ekimde veya kasım olucak nikah :KK70:
Neye karar veremediniz kiz :KK70: şimdiden hayırlısı olsun canim musmutlu ol InshAllah ♡ düğün olmadan memişleri değişek :KK70: benim giymek istediğim elbisede ne kadar az okadar iyi :KK70:

X