SisterHooD

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/hizmet-hastanesini-bilen-var-mi.1054479/

Kızlar
hunter ablamızın torununu baskın yapıp kutlamayı planlıyorduk ama kısmet olmadı.
Gelini ne yazık ki bebeğini kaybetmiş.
Topiğine girip sisterhood yazmadan bir gecmiş olsun mesajı yayınlayabilirseniz çok seviniriz.
Sorusunu da belki bilenleriniz vardır, cevaplamıs oluruz.
Görev değil, içinden gelen yapabilir.

@HanimKelesimiGetir
Cui Bono Cui Bono
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@-Mahperi-
@derandiren
@Anti Depresan
@Kova hatunu
@Blacksee55
@Hebehubele
3 Milyar 750 Milyon 3 Milyar 750 Milyon
@-Asmin-
@Mayflower75
@My SouL
@MAL KABUL
@pembegelin91
@Cikolatalikurabiyem
terelelli34 terelelli34
@Kalbimmavi
@VeNi
@_heidi_
@Kozlenmis patates
@Vinka
@KaraTurna
@wiyolet
@The Calender
@balbocegi35
@-Fiona-
@Ahjumma
@ParteMoralll
Favelayn Favelayn
@SchonerDuft
Ütü yemek temizlik gelemedim :KK43:

Ketum deyip kızarsınız, zalim deyip yine kızarsınız, ne yapsın bu fukara 45'lik kadın:KK14:
45 neyse de birkaç ay sonra 46 olacağım işte o sakat:KK70:bir Mazhar Osman bir ben :KK70:
Sen de ortaligi karistirip karistirip yaşının arkasina sığınma, sinsirella Mune seni..
O bu degil de, Mazhar Osman kim ola:KK70:

Sen de ortaligi karistirip karistirip yaşının arkasina sığınma, sinsirella Mune seni..
O bu degil de, Mazhar Osman kim ola:KK70:
Bakırköy'deki ruh ve sinir hastalıkları hastanesine adı verilmiş sinir hastalıkları uzmanı, nedense zaman içinde adı rapor alan hastalara lakap olarak takılmış.

Bu bilgilendirici kamu spotu sonrası sen bana sinssiiiiiii miskerrrr mi demek istedin, ne dedin anacım sen :KK70:

Bakırköy'deki ruh ve sinir hastalıkları hastanesine adı verilmiş sinir hastalıkları uzmanı, nedense zaman içinde adı rapor alan hastalara lakap olarak takılmış.

Bu bilgilendirici kamu spotu sonrası sen bana sinssiiiiiii miskerrrr mi demek istedin, ne dedin anacım sen :KK70:
Bilmiyordum, Mazhar Osman demek, lugatima yeni bir şey girdi :KK53:
Immm, şey, bi dakka, sen bizi banlayabiliyordun degil mi? :olamaz:
Sen degilsin tabii ki sinsi hain fesat, ben @-Mahperi- ye dedim onu:KK17:

Bilmiyordum, Mazhar Osman demek, lugatima yeni bir şey girdi :KK53:
Immm, şey, bi dakka, sen bizi banlayabiliyordun degil mi? :olamaz:
Sen degilsin tabii ki sinsi hain fesat, ben @-Mahperi- ye dedim onu:KK17:
Pervaneden hızlı döndün yeminle :KK70:

Yazarken yanlışlıkla etiketleme olmuştu kanaatindeyim yoksa ben garipcik mazlum bir kadınım :KK61:

X