SisterHooD

Ben kilo vermek istiyorum çok istiyorum tek başıma yapamadım bugün teyzemë gidemedim orada toplandı Kuzenler gelinler vs ama ben sırf kilometre yüzünden laf yememek için gitmedim oysa anneannemi yengemi ve yaşdaş kuzenim i çok özlemiştim :KK43:
Canım saçmalama bu gitmemek icin neden değil ki :KK43: şişkoyuz diye insan içine cikmicakmiyiz

Gelinleri dayım n eşi ve kuzenlerden bi ikisi laf sokup duruyor malesef
Vay öküzler :sinirli: sen takma kuşum. Insan kilo alıp verebilir ama herkes iyi insan olamaz işte. Takma kimseyi. Gel bizim gruba yavaş yavaş verirsin. Bildirim yapma sadece yardim amacli. Kizlarla fikir alışverişi yaparsınız ♡
9 kilo vermişsin kız maşallah
Ne kadar zamanda verdin
2 buçuk ay gibi kusum. Ama 2 öğün yedim birde nişanım var diye yemedim. Saglikli verilmedi :KK43: kızlar çok kızdılar bana hatta. Hep yorgun hissettim düzgün yemedigim icin. Simdi düğüne kadar bi 10 kilom daha gitse dünyalar benim olur :21: spor eşliğinde vericem inshAllah

Vay öküzler :sinirli: sen takma kuşum. Insan kilo alıp verebilir ama herkes iyi insan olamaz işte. Takma kimseyi. Gel bizim gruba yavaş yavaş verirsin. Bildirim yapma sadece yardim amacli. Kizlarla fikir alışverişi yaparsınız ♡

2 buçuk ay gibi kusum. Ama 2 öğün yedim birde nişanım var diye yemedim. Saglikli verilmedi :KK43: kızlar çok kızdılar bana hatta. Hep yorgun hissettim düzgün yemedigim icin. Simdi düğüne kadar bi 10 kilom daha gitse dünyalar benim olur :21: spor eşliğinde vericem inshAllah

İyi vermişsin
Ya herkesin temposu farklı oluyor 7de uyananla 12de uyanan aynı sayıda öğün yapamıyor
Ben de 2 öğün yaparım hep

X