SisterHooD

Demek ki kardeşten saymaman gerekiyormuş artık... Akrabadan kardeş olmuyor maalesef çünkü ne varsa akrabalardan fost çıkıyor..
Salla bence artık...

Boşver takma
Allah uçak kazası vermesin

Dün 12 saat hizmet ettim onlara
Artık gına geldi intihar etmeme ramak kaldı
Ha birde saatini saydın 12 saat ha

Boşver takma
Allah uçak kazası vermesin
Ne alaka ya

Evet onu yapmam gerek ama çok üzgünüm su an kendimi toplam lazım
Canım dünyanın sonu değil...
Şöyle düşün bazen Allah insanları tanıyabilmen için sende bir şok etkisi yaratabiliyor. Bu da öyle olmuş... Geçer bir kaç güne. Sende ona göre davran bundan sonra

Abla valla oturdum evde tek başıma içiyorum koca da yok sigaramı yaktım mis gibi bekar olmayı özlemişim keşke tepesine meteor düşse de gelmese

Kizz bu ne tripler triplerrr bu kadar mi takiyosun hic sallamazdim

Sen ismini mi değiştirdin, hani sen 19 yaşında olan kızçeydin dimi
Evet evet keşke bekar kalsaydım valla ya dün 12 saat hizmet ettim 11 de gittim evlerine gece 1 de döndüm bi insan da Allah razı olsun demedi sanki bana farz sünnet gibi eşime eve gelince yoruldum dedim yapacaksın tabi kadın değil misin evde süs gibi dur diye mi aldık dedi daha ne yapim ne anlatayım ben bu insana

Ozamannn ----------------bippp
Konusmaya degmezzz keyfine bak bir kahvee yap ohhhh

Boşan !!!!!

Niye hiizmet ediyorsun ki? Ayrica esinin zihniyetine

Yakın zaten bu boşanma olayı çok yakın görüyorum yani ne yapam ben ya bunu ben adam edemem peygamber değilim benim sabrım yok
Ailen bir nevi sana destek olucaksa boşandıktan manevi anlamda hiç durma boşan derim.
Kızz daha yaşın kaç senin bırak vakit kaybetme bu insanlarla gençliğine yazık !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…