SisterHooD

Kızlar bişi sorucam şimdi
Benim kuzenlerimden 3 tanesiyle aram çok iyi kardeş sayarim küçüklükten bugüne yani , bunların arkadaşları gelmiş hep birliktelerdi,benimde dün canımı sıkan bir olay oldu gruba yazdım cevap vermediler sonra beni takın artık falan yazdım yine tık yok sonra baktım wp de durum paylaşıyorlar . Ben de sinirlendim gruptan çıktım .
Tartıştık biriyle hatta bayağı bir , bana hakliyken haksız duruma düştün falan dedi hatta ..
Anlayış beklerdim dedi ..
Yani müsait değilim bile yazılmadı bana daha sonra konuşalım da diyebilirlerdi.
Bugün ben yazmasam kimse yazmayacakti bile bana
Ben mi abartiyotum harbiden
Demek ki kardeşten saymaman gerekiyormuş artık... Akrabadan kardeş olmuyor maalesef çünkü ne varsa akrabalardan fost çıkıyor..
Salla bence artık...

Benim kuzenlerimden 3 tanesiyle aram çok iyi kardeş sayarim küçüklükten bugüne yani , bunların arkadaşları gelmiş hep birliktelerdi,benimde dün canımı sıkan bir olay oldu gruba yazdım cevap vermediler sonra beni takın artık falan yazdım yine tık yok sonra baktım wp de durum paylaşıyorlar . Ben de sinirlendim gruptan çıktım .
Tartıştık biriyle hatta bayağı bir , bana hakliyken haksız duruma düştün falan dedi hatta ..
Boşver takma
Allah uçak kazası vermesin :KK70:

Dün 12 saat hizmet ettim onlara :KK70:
Artık gına geldi intihar etmeme ramak kaldı
Ha birde saatini saydın 12 saat ha :KK70:

Boşver takma
Allah uçak kazası vermesin :KK70:
Ne alaka ya :KK70:

Evet onu yapmam gerek ama çok üzgünüm su an kendimi toplam lazım
Canım dünyanın sonu değil...
Şöyle düşün bazen Allah insanları tanıyabilmen için sende bir şok etkisi yaratabiliyor. Bu da öyle olmuş... Geçer bir kaç güne. Sende ona göre davran bundan sonra :KK66:

Ha birde saatini saydın 12 saat ha :KK70:

Ne alaka ya :KK70:

Canım dünyanın sonu değil...
Şöyle düşün bazen Allah insanları tanıyabilmen için sende bir şok etkisi yaratabiliyor. Bu da öyle olmuş... Geçer bir kaç güne. Sende ona göre davran bundan sonra :KK66:
Abla valla oturdum evde tek başıma içiyorum koca da yok sigaramı yaktım mis gibi bekar olmayı özlemişim keşke tepesine meteor düşse de gelmese

Kizz bu ne tripler triplerrr:KK12: bu kadar mi takiyosun hic sallamazdim

Sen ismini mi değiştirdin, hani sen 19 yaşında olan kızçeydin dimi :işsiz:
Evet evet keşke bekar kalsaydım valla ya dün 12 saat hizmet ettim 11 de gittim evlerine gece 1 de döndüm bi insan da Allah razı olsun demedi sanki bana farz sünnet gibi eşime eve gelince yoruldum dedim yapacaksın tabi kadın değil misin evde süs gibi dur diye mi aldık dedi daha ne yapim ne anlatayım ben bu insana

Amaaan umrumda değil cahil cühela insanlar onlar 70 sene dayak yiyip aldatılıp bunu marifet gibi kocişkoloşkom beni aldattı ama ben evden gitmedim çünküm evimin biricik karışıyım diyen insanlar onlara mı laf anlatıcam
Ozamannn ----------------bippp
Konusmaya degmezzz:KK14: keyfine bak bir kahvee yap ohhhh

Evet evet keşke bekar kalsaydım valla ya dün 12 saat hizmet ettim 11 de gittim evlerine gece 1 de döndüm bi insan da Allah razı olsun demedi sanki bana farz sünnet gibi eşime eve gelince yoruldum dedim yapacaksın tabi kadın değil misin evde süs gibi dur diye mi aldık dedi daha ne yapim ne anlatayım ben bu insana
Boşan !!!!!

Niye hiizmet ediyorsun ki? Ayrica esinin zihniyetine:stop:

Yakın zaten bu boşanma olayı çok yakın görüyorum yani ne yapam ben ya bunu ben adam edemem peygamber değilim benim sabrım yok
Ailen bir nevi sana destek olucaksa boşandıktan manevi anlamda hiç durma boşan derim.
Kızz daha yaşın kaç senin bırak vakit kaybetme bu insanlarla gençliğine yazık !!!

X