SisterHooD

Bi taş hepsini ufaltıp toz haline getiriyorsunuz göğsünüzü ıslatıp o tozu sürüyorsunuz bebek emmek istediginde veriyorsunuz o tadı alınca bi daha süt içmek istemiyorlar

Ayyy annem bana meme bıraktırırken hiçbir sey yapmamıs sadece konusmus
Meme ucundaki yaraları göstermiş, bak sen emince böyle yara oluyor cok acıyor demiş.
Sonra bir daha emmemişim ama evin içinde acıyoo acıyoo diye ağlaya ağlaya geziyormusum
Dedemler dayımlar varken birgün gene ağlamışım dedem de kızmıs bu kızı ne ağlatıp duruyonuz diye. Sonra bana neren acıyo demiş.
Ben de herkesin içinde demişim ki annemin memesi acıyo

Yaptimm , ya ilk sayfada görev yazıyor ama boş kafam karıştı ne görevi yapiyonuzz
Ben sana özel mesaj atmadım de mi
Vinka görmesin diye özelden attım herkese gorevi
Seni daha listeye eklemediğim için atmamışım dur ekliyem

Yav üst kattakk komşu beni korkutuyor artık a.. k... Diye bir küfür varya öyle bağırıyor evde deli mi ney . Öğretmen bir de

Karısına falan mı diyor acabaa

Ayyy su an krize girdim sana da mı atmamısım D:.dDDdddd

Kız bu grup mesajını sen banlıyken olusturmustum o yuzden sen yoktun. Şimdi de aynı gruba attım seni eklememişim :d
Sorry sistaa
Aşkolsun ilk üyelerdenim ben. Birde ilk benim duvarımda eylem yapmıştınız çok tesüf ederim iyiki bi banlandik .ben dedim sistalarim beni banli birakmaz muneye tepkilerini koyarlar. Ama nerde. Birde grup yapmislar bensiz ahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…