SisterHooD

Dili varsa muhasebe alanında iş bulabilir sanki.
Aslında gidilecekse cocuklar da cok buyumeden gidilmeli ki kültür şokunu en hafif sekilde atlatsınlar.
En basitinden buranın ders işleme sistemiyle oranınki çok çok farklı. Burada baslayıp orada adapte olmaya calısmak da zorlar.
Benim ablam da amerikan vatandaşı, los angeles'ta yasıyor. Onunla bu konuları cok konustuk. Her konusmamız gel demesiyle sonlanıyor.

Biz eşimle çekilişe basvuruyoruz her yıl kendi sitesinden.
Kasım ayında basvuruluyor mayısta acıklanıyor.
Bu sene cıkarsa(ki sanmıyorum) bizim de gitmemiz 1 seneyi bulur.

Anladım hayırlısı olsun.
Ben iş bağlantısı mı acaba dedim.
Bence böyle birşey deneyin. Araştırmakta fayda var.
Biz öyle gitmiştik mesela... Babam hala çalışıyor orada.

Okul sistemini biliyorum ben de orada okudum, çok daha rahat şartları var o anlamda.
Çalışma anlamında da öyle.
O yüzden evet artıları çok...
Sizin için de hayırlısı olmasını dilerim.

Ben olurdum,kızım bile demişti sen çok iyi bir k.valdie olrdun diye..
Damatlada aram iyidir,benden çekinir mesela..

Var Var pamuk gibi kayınvalideler var.
Biz denk gelemedik öylesine... Zaten kayınvalide derdimiz olmasa anlatacak neyimiz olacak çok merak ediyorum bazen... :KK48:

Grup ışık hızında
Yeni geldiniz sanırım :KK66: hoşgeldin
Geçmişi düşün düşün nereye kadar.
Eski eşim 2015 yılında kalp krizinden vefat etti birde hemşerim.
Yani hala onunla evli kalsaymışım, yine ayrılık olucakmış aramızda.
Yani erken yaşta tabiri cahise dul kalıcakmışım ..
Allah mekanını cennet etsin ve günahlarını bağışlasın ...

Ne kadar ki kızçen, kucuk mu annesi :KK66:

Eşinle aranda kaç yaş var ?

Mübarek günde yaniii
emoticonesamour137wr2zj0-gif.1318359

,
Tutma beni bundan sonra böyle kanka
12_7_27.gif
hayırdır :KK53:

Tövbe yarabbim,ne varmış gezdiysen diyecemde baban kabul etmez bunu..
Anlatayım işte uzun uzun
Evlendik sonra eşim gerçek yüzünü gösterdi ailesi gerçek yüzünü babama dedim ben boşanıcam daha 2 haftalık evliyiz bundan yol yordam olmaz dedim gittim babamın evine kv ayrı eve çıktığımıza bozuldu 1+1 70 m2 eve çıktık bi köşe takımı aldık bi halı bi 2 kişilik masa bide buzdolabı çamaşır makinesi eşimle aldık hep onlardan zerre para istemedik kv sanıyormuş ki onlarla yaşayacağım evimiz küçük olunca da kv düşünmüş zaten çok kurdukları bi düzen yok düğünden sonra çekeriz kendimize düğünden sonra düğün parasından yatak odası takımı da aldık böyle eşimle yağımızda kavrulduk abla düğünden sonra bunlar tutturdu bizim eve gelip gideceksin 2 günlük gelinim zaten burda yatın kalkın demeye başladılar bir gün eve bi geldik akşam eşimle kavga dövüş ben eşimi dövdüm saldırdım resmen o da böyle kendime geleyim diye beni sarstı tek tokatı nasip olmadı ama asla hala da öyle ben babamgili aradım 2 haftalık gelinim beni alın diye babam yok almam saçmalama evlisin büyütme dedi ben bi sırt çantam bi telefonum bi cüzdanım çıktım gittim babamgile eşim 3 gün bizim evin kapısından gitmedi.
Geldim geri kendi evime neyse o zamandan beri işte 1.5 aydır bize gelin gidin demiyorlar çünkü baktı gördü bunlar gelin kaçtı durmayacak eşim de gitmemiş hiç evlerine kalmamış orda 3 gün boyunca evimizde kalmış kv gördü oğlu gelmeyecek beni oğluyla almaya geldi. Ben babam istediklerimizi çat çat söyledik eşim yola geldi 1.5 aydır kavga gürültü yok taaaa kiiii düne kadar ...
Babaanne geliyormuş köyden gelinlik yapacakmışım yok öyle yağma dedim eşime ben haftada 1 giderim işte dün yine tartıştık ama bakalım gelsin bi babaanne yaşayıp göreceğiz.
Eyvallahım yok kimseye

Benim babam böyle değildi.
Biz eski eşimle 1 sene flört ettik.
Biliyordu ama sokağa cıkartmazdı, telefonla daha çok iletişim sağlardık.
Babam iş yerinde iken haftaiçi buluşurduk oda 1-2 saat falan.
Senin baban çok geri kafalıymış çoookkkk
mad_at_you2-gif.1318387
Aynı abla çok geri kafalı

Anlatayım işte uzun uzun
Evlendik sonra eşim gerçek yüzünü gösterdi ailesi gerçek yüzünü babama dedim ben boşanıcam daha 2 haftalık evliyiz bundan yol yordam olmaz dedim gittim babamın evine kv ayrı eve çıktığımıza bozuldu 1+1 70 m2 eve çıktık bi köşe takımı aldık bi halı bi 2 kişilik masa bide buzdolabı çamaşır makinesi eşimle aldık hep onlardan zerre para istemedik kv sanıyormuş ki onlarla yaşayacağım evimiz küçük olunca da kv düşünmüş zaten çok kurdukları bi düzen yok düğünden sonra çekeriz kendimize düğünden sonra düğün parasından yatak odası takımı da aldık böyle eşimle yağımızda kavrulduk abla düğünden sonra bunlar tutturdu bizim eve gelip gideceksin 2 günlük gelinim zaten burda yatın kalkın demeye başladılar bir gün eve bi geldik akşam eşimle kavga dövüş ben eşimi dövdüm saldırdım resmen o da böyle kendime geleyim diye beni sarstı tek tokatı nasip olmadı ama asla hala da öyle ben babamgili aradım 2 haftalık gelinim beni alın diye babam yok almam saçmalama evlisin büyütme dedi ben bi sırt çantam bi telefonum bi cüzdanım çıktım gittim babamgile eşim 3 gün bizim evin kapısından gitmedi.
Geldim geri kendi evime neyse o zamandan beri işte 1.5 aydır bize gelin gidin demiyorlar çünkü baktı gördü bunlar gelin kaçtı durmayacak eşim de gitmemiş hiç evlerine kalmamış orda 3 gün boyunca evimizde kalmış kv gördü oğlu gelmeyecek beni oğluyla almaya geldi. Ben babam istediklerimizi çat çat söyledik eşim yola geldi 1.5 aydır kavga gürültü yok taaaa kiiii düne kadar ...
Babaanne geliyormuş köyden gelinlik yapacakmışım yok öyle yağma dedim eşime ben haftada 1 giderim işte dün yine tartıştık ama bakalım gelsin bi babaanne yaşayıp göreceğiz.
Eyvallahım yok kimseye

Haa birde utanmadan her gün gelip gideceksin demiş kaygana hanım..
Vayy beee
Şu babaanne olayındada gitme zaten haftada 1 gün yeter,gelinlik yapmak neymiş öyle abartmasınlar yanii..

Geçmişi düşün düşün nereye kadar.
Eski eşim 2015 yılında kalp krizinden vefat etti birde hemşerim.
Yani hala onunla evli kalsaymışım, yine ayrılık olucakmış aramızda.
Yani erken yaşta tabiri cahise dul kalıcakmışım ..
Allah mekanını cennet etsin ve günahlarını bağışlasın ...

Ne kadar ki kızçen, kucuk mu annesi :KK66:

Eşinle aranda kaç yaş var ?

Mübarek günde yaniii
emoticonesamour137wr2zj0-gif.1318359

,
Tutma beni bundan sonra böyle kanka
12_7_27.gif
:21::21::21:çok mübarek karıyımdır

X