SisterHooD

Hastalara geçmiş olsun
Teşekkürler canım biskuvili pasta yapabilirsin
2 paket 500 ml sütle yapılan kakaolu puding
1 lt süt
2 3 paket kakaolu biskuvi
1 paket krem şanti

Önce pudingi pişirip kare borcama bir sıra biskuvi diz üzerine dök sonra 1 kat biskuvi daha ve puding 3 .ve son katın üstünede pudingi döküp soguyunca krem şantiyi yapıp üzrine yay ama puding iyice sogumuş olsun en 2 saat buz dolabında beklet ve sonra servis yap
Üzerine varsa hindistan cevizi tozu yada antep fıstıgı kırıp serp
Oglum ve eşim çok severler

Yemek olarak ta ben fırında baget yapıp
Tereyaglı pirinç pilavı salata yapabilirsin bide çorba

Browni ıslak kek yapıyorum o kadar basit ki herkes vay nasıl yapıyorsun ya diye bayılıyor

Brownie (Islak Kek) Tarifi'nin Malzemeleri
  1. 4 yumurta
  2. 1 su bardağı sıvı yağ
  3. 2 su bardağı şeker
  4. 2 su bardağı süt
  5. 1 paket kakao
  6. 1 paket vanilya
  7. 1 paket kabartma tozu
  8. 2 su bardağı un
Süslemek için

1. Hindistan cevizi
Brownie (Islak Kek) Tarifi'nin Yapılışı
  1. Islak Kek için ilk olarak hamuru hazırlayalım Unun ve kabartma tozunun haricindeki bütün malzemeyi çırpma kabına alıp, 5 dakika mikserle çırparız. Bu karışımdan 1,5 su bardağı ayırırız (pişen kekin üzerine dökmek için). Ayırdıktan sonra kalan karışıma unu ve kabartma tozunu birbirine karıştırdıktan sonra ekleriz. 2-3 dakika karıştırdıktan sonra kek hamurumuz hazır.
  2. Kek hamurunu fırın kabına boşaltalım.Büyük boy kare borcama veya bu ölçülerde bir tepsiye yağladıktan sonra hamuru boşaltırız.
  3. Kekimizi pişirelim. 175 derecede 30 dakika pişiririz. Kekinizin ortasına elinizle bastırın, eğer pişmemiş ise ısıyı biraz düşürerek içinin iyice pişmesini sağlayın.
  4. Keki Dilimleyip ayırdığımız sıvıyı dilimledigimiz parçalara döküyoruz..Çatalla bir kaç delik acabiliriz üzerine..
  5. Islak kekimizi süsleyelim Kekimiz soğuduktan sonra hindistan ceviziyle süsleyerek servis yapın.

Geceerken bitti benim için bugün yapsam oluyor mu ? Dunki digum günün kutlu olsun diyerekten

Yok. Artık seneye kutlarsın sista

Simdi birini mi dovuyoruz birimi bizi dovuyo tam olarak ne oluyor
Yoksa kardes kardes takiliyomuyuz. Yillarin assassin's creed cisiyim ben. Sisterhood deyince vahsi seyler canlaniyor gozumde

Vahşiyiz zaten, yırtıcıyız biz

Kızlar hastayım bugün yetisemeyebilirim temponuza
Öksürmekten ciğerim soldu

Geçmiş olsun sistam.. Kızkardeşlerin olarak keske yanında olabilseydik.

Teşekkür ederm abla, yoğurtlu çorba daha yeni yapmıştım mercimek yapayım bayadır yapmıyorum
Bu fikirler iyi oldu bi toplayıp pazara çıkayım en iyisi
Sağol canım
Bisküvili pastayı geçenlerde yaptım hızımı alamayıp çok katlı yapmışım ye ye bitmedi
Tabi ama bu kez "ben durust insanim yalanci tatlilarla işim olmaz"dersen anlarim..
Cok yalanci o ya..gecen yaptim yalanciktan gidaklamaya kalkti hasbam..
tatlının yalancısı doğrucusu ayırt etmiyorum kolay olsun yeter

Browni ıslak kek yapıyorum o kadar basit ki herkes vay nasıl yapıyorsun ya diye bayılıyor
Yaaa bak bunu iyi dedin, basitte hem bunu yapayım ben üşenmezsem
Çeteyi bi bıraktık yemek tarifleri verilmeye başlanmış.
Patates miyiz ülen bizzz
Margarin cetesi miyizzz
ne olmuş yardımlaşıyoruz

Fikirler bunlar kafana hangisi yatıyorsa onu yap bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…