SisterHooD

Ya şu hakimler içeriye girdi yarısından çoğu.
Millet dava için zor gün alıyormuş anasını satayım
Aynen hakim eksikliği yaşanıyo birçok yerde , bi de arabuluculuk mevzusu çıktı ayriyeten bir para demek bu , o yüzden 2017 aralıkta çok dava açılmış duruşma gününü 4/5aydan önce vermiyolar

Bende eski çalıştığım avukata dava açtım beni mağdur etti düğünden önce meymenetsiz hala da tazminatımı alamadım

18 Ocak 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Planlarınızı ve isteklerinizi ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Çevrenizi değiştirmek, güçlü kişilerin bulunduğu ortamlar içinde olmak isteyebilirsiniz. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve sevdiklerinizi fazla zorlamayın. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Ancak tedbirli olmanız gerekiyor.Â� Bugün arkadaşlarınızla birlikte keyifli organizasyonlar yapabilir, sergi, açılık veya konsere gidebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizi ihmal etmeyin

Aynen gün verilse bile bayağı uzak bir tarihe veriliyormuş.

Hadi ya avukat neden yapsın böyle bir şeyi ki senin onu dava edeceğini düşünemiyecek kadar gerizekalıymış demek ki...
Ne kadar kaldı içerde paran ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…