SisterHooD

Abla benimde agriyordu sabah beri majezik iyi geldi kolay kolay icmem ilac ama bugunki fenaydi
Geçmiş olsun ablacım, ben de baş ağrılarında hemen ilaç almıyorum, zaten benim belli dönemlerde ağrım olur ama maalesef bir ağrımaya başlarsa da günlerce sürebiliyor, buz koyuyorum, ağrı kesici kadar etkisini görüyorum.

Ahaha eskiden abla ergenlik zamanlarinda:))şimdi hevesim kalmadıAnnem derdi o zaman iyiki erkek değilsin başımız beladan kurtulmazdi diye:)))

Ergenlikse başka, o dönemlerde ben de fenaydım, annemin en çok uğraştığı çocuğuyum, kadın 45 yıldır sadece benim yaramazlıklarımı anlatıyor, tabii diğerleri sessiz olunca, elinde öffff bu var ya çok yaramazdı, çok inatçıydı diye anlatacağı bir ben kalıyorum

Aynen aynen:)) annemde bana derdi 3 ablan var onlar bile sana ayak uyduruyor diye:))) ama en fazlada ben düşkünüm anneme en duygusalda benim

İkizler misin hoşçakal bir daha görüsmeyek

Aynen aynen:)) annemde bana derdi 3 ablan var onlar bile sana ayak uyduruyor diye:))) ama en fazlada ben düşkünüm anneme en duygusalda benim
Sen en küçüksün galiba, bense en büyüğüm, annem benden sonra yeniden doğurmaya cesaret ettiği için kendisini kutluyorum çünkü gerçekten yaramaz bir çocuktum sadece anneme değil mahalle halkına ve bilumum çevre sakinlerine de illallah dedirtmişliğim var

Evelynn , geçmiş olsun ablacım, baş ağrısı insanın tüm keyfini kaçırır, ağrı kesici aldın mı bilmiyorum ama aynı zamanda ensene buz torbası da koyarsan faydası oluyor.

Sağ ol ablacım.
Çikolata yiyorum belki gecirir (fırsattan istifade)

Allah seni napmaya hemende sat sat:))))

Ağzım gevsek

İkizler misin hoşçakal bir daha görüsmeyek

Hep aynı şey aman üffff

Evet en küçük kız:))) bizimde komşular hergün kapıdaydi hergün kavga dövüş:))) deli kadiri mahallenin
Şimdide kızım yaramaz babam oh olsun diyor bize yaptiklarinin intikamını alıyorkimseye kalmıyor işte:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…