SisterHooD

diyorum ya canım bazı konularda haklılar kesinlikle senin düşündüklerini katılıyorum azınlık olmasını dilerim ama değil. Erimdir yapar diyen kadinla senin kapına gelip sana saldıran aynı zihniyeti taşıyan kadındır. coconun gömmüs olmasinin nedeni kuyruk acılar varmış anneler icirmiyormus.

Valla ne yalan soyleyeyim ben cocuguma kola vermiyorum kesinlikle seker yedirmiyorum sutu haci husrevden alip organik yogurdumu kendim mayaliyorum diyen kadınların yarisinin salladigini dusunuyorum. Daha bugun su meshur instagram annelerinden birinin mesajını okudum. Ozellikle hazir yogurt konsuunda ustumde cok baski vardı ve mayalamayla ugrasirken kafayi yiyordum ama artik vazgeçtim hazir aliyorum yazmis. Bebek ilk dogdugunda yani ek gidaya ilk gectiginde belki 1 3 ay o asiri organik saglikli yasam oluyordur da. Cocuk yasina gelince yalan oluyordur muhtemelen. Yazik coca colaya muhtemelen o helikopter anne de denilen mukemmel anneleerin hayal urunu oldugunu bilmiyorlardir muhtemelen.saniyorlardir ki tr de kimse kola icmiyor çocuğu kola yüzü gormedi.

Belki de o kıskırtıcı konuları onlar acıyordu son zamanlarda artan fake konular falan.
Tepkileri en uç noktada gormek için.

Kesinlikle katılıyorum farkettiniz mi bilmiyorum dün ki açılan konuda üniformalardan bahsediyordu bir kadın güya kocası yunusmuş felan..
Kesinlikle etik dışı bir araştırma olmuş..Zaten o tarz bir araştırma için yardım istenilseydi gereken yapılırdı..Ama manasız ve yersiz geldi Coca Cola ne alaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…