SisterHooD

ben dıkkat etmeye calısıyorum abla sabah kahvaltı yapmazsam abur cubur yıyorum cok fazla
seker kullanıyormusun cay ıcerken ?

Düzenli kahvaltı yaparım zaten,eşim kahvaltı yaparlen bir parça ekmek alırım çayın yanına..
Sonrada bu saatelerde filan yerim..
16 sene oldu şekeri kullanmıyorum çayda,sadece kahve içerken hafif şekerli içiyorum..

bende sekerı bırakmaya calısıyorum , bogazım da acı bır hıs var gecermı acaba

tup mıde amelıyatı oldum , amelıyattan sonra tad duyum gıttıgı ıcın sekerı aramadım hıc ama bı aralar hıcbırsey yıyemıyordum sekerlı cayla ayakta durabılıyordum oyle oyle alıstım malesef

Geçmiş olsun ameliyatın etkisindenmi bu tat duyumu..
evet amelıyattan sonra 1 su bardagı kadar kalıyor mıde ve bı bebek gıbı neye nasıl alıstırırsan o sekılde gıdıyor genelleme de yapmak ıstemöıyorum benımkı oyle oldu , ortasını bulamıyorum abla ya sekerlı ıcıcem yada sekersız az atınca mıdem bulanıyor sankı, tesekkur ederım bu arada

Mide küçültme oldu demekki,çok dikkat etmen lazım tv de tlc kanalı var ağır yaşamlar diye belki izliyorsundur.
Oradada bu ameliyatı olanların beslenme durumunu gösteriyorlar,cidden zor ama yinede sağlık için çok dşkkat etmen lazım..Şeker yada şekersiz içimlerine biraz zaman vermen lazım,bir anda bırakmak kolay değil elbette..

evet mıde kucultme yaptırdım 95 kıloydum 50 ye dustum ama sekerlı caylardan 54 oldum o yuzden daha fazla almamak ıcın onunu almaya calısıyorum

evet mıde kucultme yaptırdım 95 kıloydum 50 ye dustum ama sekerlı caylardan 54 oldum o yuzden daha fazla almamak ıcın onunu almaya calısıyorum

Çok fazla kilon gitmiş,tekrradan kilo almamak için dediğim gibi çay kaşığı kullan bir sire devam et..
Sonra miktarı biraz daha azalt,böyle böyle devam ederek şekeri bırakırsın.
Bende böyle bırakmıştım,tam 16 sene oldu bırakalı..

ben 3 gundur kullanmıyorum neredeuse sadece dun turk kahvesıne attım , cok ıhtıyacım oldugunu hıssettgım ıcın ,
bırakıcam kararlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…