SisterHooD

Günaydın canım,yüksek kolestrol var bende,sağşık ocağı yapmıştı raporlu ilaç yazmıuotmuş artık hastaneye gitmiştim..Tekrar tahlil istedi ona göre ilaç verecek bakalım..

Ablacim cok gecmis olsun, insallah en guzel sonuclarla gel❤ eeeee anneanne olmak kolay degil, ilacsiz , kolstrolsuz anneanne olmaz:)))) sahi bebis nasil, buyuyor dimi :KK37:

Ablacim cok gecmis olsun, insallah en guzel sonuclarla gel❤ eeeee anneanne olmak kolay degil, ilacsiz , kolstrolsuz anneanne olmaz:)))) sahi bebis nasil, buyuyor dimi :KK37:

Sağol vinkam,sonuç gene yüksek çıkar ancak ilaçla düşüyor yıllardır var işte alıştım artık..
Anneanne olmak süper yaaa anlatılmaz yaşanırmış diyorum :anne: yakında eli bastonlu olursam şaşırmam :olamaz: bugünde dr kontrolü var cinsiyeti belki söyleriz demişti ..Gerçi erken daha 14.haftada şu anda..

Sağol vinkam,sonuç gene yüksek çıkar ancak ilaçla düşüyor yıllardır var işte alıştım artık..
Anneanne olmak süper yaaa anlatılmaz yaşanırmış diyorum :anne: yakında eli bastonlu olursam şaşırmam :olamaz: bugünde dr kontrolü var cinsiyeti belki söyleriz demişti ..Gerçi erken daha 14.haftada şu anda..

Iste yine de buna sukur diyelim,Allah caresiz hastlik vermesin. Iyi ol yeter ki :anne:

Oy masallah:emir_bebek: saglikli olsun da cinsiyeti de ogrenilir:nazar:

Günaydın canım,yüksek kolestrol var bende,sağşık ocağı yapmıştı raporlu ilaç yazmıuotmuş artık hastaneye gitmiştim..Tekrar tahlil istedi ona göre ilaç verecek bakalım..
Geçmiş olsun hemşerimmm Noldu sana
3d027-gif.1318260

Geçmiş olsun hemşerimmm Noldu sana
3d027-gif.1318260

Sağol hemşerim teşekkürler,yaşlılık hastalıkları işte :olamaz::olamaz:

Ahahhaha eline sağlıkk.
Ben gece yapmadan uyumusum ya camasır da asmadım :KK70:

Abla onunla anca sen başa çıkabilirsin napalım amaa:KK70:

Gecmiş olsun ablacım okudum simdi

Hahahahahahah 2 yaşlı kurtuz biz anca beraber kanca beraberrr :KK53::KK5:
Teşekkürler kedicik sağol,rutin kontroller işte..

X