Lekeler, Çiller Sis leke kremine başlıyorum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

theothers

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2017
59
15
47
Yıllardır leke sorunum var ilk lekelerim ractuan kullandığım yaz tatile gittiğimde başladı ordan dönüşte burda ki bir güzellik merkezinin kendi eczacılarınin yaptığı kremi kullandım 15 gün bir süre de bıyık bölgedeki leke gitmişti ama yanak bolgemdekiler hiç etkisi olmadı geçmedi onları geçirmek için kullandığım aknelse ve expikment le yüzüm dahada malvoldu ve şimdi ikiyıldır resmen küçük bir servet harcadım lekelerim geçsin diye ama ne çare daha da kötü oldu yüzüm artık insan içine çıkamıyorum artık son care yarın Sinop taki eczacı Mustafa beyin sis leke kremine başlıyorum bu kremi kullanıp sonuç alanlar da paylaşırsa benimle çok sevinirim tüm gelişmeleri sizinle paylaşacağım benim durumum da olanlara yardımci olmak için hadi bismillah. ..

Bugün sis leke kreminde ilk günüm tüm talimatlara uyarak sürdüm kremi ve bir saat sonra yüzümde çok hafif yanma olmaya başladı bu krem etkili olacak biliyorum gün gün yazacağım gelişmeleri umarım herkese faydalı olacak benim lekelerim geçerse herkesin ki geçer eminim

Bence bu kremin ismi sis leke kremi değil mucize krem olmalıydı :))
Sizin adınıza çok sevindik ancak sorun şu zaten önce açılıyor sonra aynen veya fazlasıyla geri geliyor.İşte bütün mesele bu.
Önce açar Ama sonra geri getirir kullananlar hep böyle dedi .
Siz de İnşALLAH böyle olmaz.
Arada yine yazın resim yükleyin.
İyi haberleriniz olsun...

Sizin adınıza çok sevindik ancak sorun şu zaten önce açılıyor sonra aynen veya fazlasıyla geri geliyor.İşte bütün mesele bu.Siz de İnşALLAH böyle olmaz.Ama kullananlar hep böyle dedi .
Bunu özellikle Mustafa beye sordum güneş kremini çok düzenli kullanilmali ve yine kremi bepanten ile seyrettip haftada iki gün bakim kremi gibi kullanılmalı dedi bende öyle yapacağım umarım geri gelmeyecek inşallah

X