sirkeli suyun marifetleri mutlaka deneyin

Ben artık bi çok temizlikğimi elma veya üzüm sirkesi ile yapıyorum..
Ellerim çatlıyor ama olsun,sonuçtan memnunum...
:lepi:

bende denicem bakalımnasıl sonuç alıcam paylaşımlar için hepinize teşekkürler

Paylasımın ıcın tesekkurler supersın

Ben sirkeyi makinelerde kullanıyorum çamaşır ve bulaşık makinasına koyup boş çalıştırıyorum kireçten eser kalmıo..

canım makineyi hangi prıoramda ve sısıda kulandığını yazarmısındelikafadulden:teytey:

bilgi çin teşekkür ederim canlarım, bende elma sirkesi kullananlardanım ama hiç temizlikte kullanmamıştım. saçım için ve kreçlenmiş demlik ve ketılımda ve bulaşık makinemde kullanıyorum sonuçtan çok memnunum. yazıları okudumda elma sirkesinin kokusuna takılıp kalmış herkes, inanın kokusu hiç ama hiç kalıcı değil. beş dakika sonra hiç kokusu kalmıyor. eminim bütün evi temizlesek beş dakikada koku falan kalmaz. saçımda bile kalmıyor evde mi kalacak? mesela ketıla koyup ketılı iki kere kaynatıyorum kireci falan kalmıyor. sonrada duruluyorum normal bulaşık durular gibi koku hiç olmuyor.

sırkelı suyun marıfetlerını cok duymustum ama hıc denemedım
gercekten bulasık ve camasır makınelerınde ya da ketılda kullanılabılıyormu
cesaret edemedım ama kullanan varsa denemek ıstıyorum

sirkenin biçok şeyde kullanıldığını duymuştum ama ketılı hiç duymamıştım
çok merak ettim evde deneyeceğim

ne zaman temizlik yapmam gerekse ve ben bi turlu yerimden kalkamasam boyle konulari okuyorum, bir heves geliyo ki sormayın, cok tesekkur ederim size!
zemuszemusaynen

arkadaşlar iyi güzelde kokmuyor mu eviniz?? :1shok: ben ev temizlerken özellikle kokulu şeyleri tercih ederim hep güzel koksun silerken içime sinsin diye, sirkeli suyla silerken midem bulanır sanıyorum :uhm: Herşeye rağmen denerim ama evde sirke kokusu kalırsa işte ona dayanamamm :1shok:

slm bayanlar iyi hoş her yeri sirkeli suyla sildik tamamda eve sinen sirke kokusunu nasıl gidiricez peki bence eviniz ekşi ekşi kokar deneyenlere sormak lazım kokuyu nasıl gideriyorsunuz özellikle halılardan :sm_confused::uhm:
kokusu kalıcı değil çok kısa zamanda uçuyormuş.

bende sirkeyi tüm evimde kullananlardanım. kokusda o kadar rahatsız etmiyor beni. biraz havalandırınc bişey kalmıyo. benki kokulara karşı son derece hassas birisiymdir. rahatsızolmuyom. ayrıca çamaşır suyunun kokusu daha iğrenç ve zararlı , tavsiye ederim.
kesinlikle. ÇAMAŞIR SUYUNA HAYIR!...

sirke çok faydalı hatta evdeki kötü enerjiler için bile sirkeli suyla ev siliniyor yani
aynı zamanda ben sirkeyi kettle daki kireçler için kullanıyorum
sonra sirke sebzelerdeki mikropları öldürürüyor
kireci söküyor metallerde
birde arada bir bulaşık makinasına sirke döküp tam program çalıştırmak gerekiyormuş kimyasallardan arındırmak için
dediğiim gibi sirkenin faydaları saymakla bitmez herşeye deva yani:13:

Son düzenleme:
daha önceki sayfalarda yazıldımı bilmiyorum ama

benim annemde toz alma suyuna sirke döker

bu da mobilyaların daha parlak görünmesine neden oluyor cila gibi

bende bulaşık makinası ve ketılı ilk defa duydum ama mutlaka deniyecegimmm

daha önceki sayfalarda yazıldımı bilmiyorum ama

benim annemde toz alma suyuna sirke döker

bu da mobilyaların daha parlak görünmesine neden oluyor cila gibi

bende bulaşık makinası ve ketılı ilk defa duydum ama mutlaka deniyecegimmm

kettle ı dene bak inanamıcaksın rezistans varya ilk alındığı gün ki gibi oluyor
bunun için rezistansı kaplıcak kadar sirkeyi koyup keetle kaynatıcaksın sonra durulıcaksın birde sabaha kadar bekletip sabahta drulayabilirsin
bulaşık makinasıda alt kısma sirke döküp diğer rafada bir kase içinde sirke koyup tam program çalıştırmak
sirke sağlık demek arkadaşlar
bu arada evi silince koku konusunda tereddütte kalanlar olmuş hiç korkmayın daha yeni denedim
kovaya suyla karışık sirke koyup yerleri sildikten sonra normal yüzey temizleyiciyle geçtim üzerinden bir kovaylada ohh mis gibi kokudan eser kalmadı
yalnız sirkeli suyla silerken evi insanın midesi bulanabiliyor
ama bayanlar alışkın oluyor yani sonuçta temizlik için neler koklamıyoruz ki cif,domestos,wc temizleyici,çamaşır suyu,yağ çözücü,cam sil vs. bunlarda berbat kokan şeyler yani sonuçta:KK34:

X