sirkeli suyun marifetleri mutlaka deneyin

G

gül-ün

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gül-ün
merhaba hanımlar,vitrin camlarım ,kristallerim,gümüşlerim, aynalarım şıkır şıkır oldular hemde çok basit bir şekilde bir çukur tabağın içine sirke döktüm ve yün bir bezle kristal bardaklarımı yıkadım sadece bu kadar sonra da toz bırakmayan bir bezle sildim inanın gözle görülür bir ışıltı var.sirkeli su bir mucize mobilyaları da böyle silmemi söylemişti mobilyacım.ayrıca evin camlarını da çok güzel parlatıyor iz bırakmıyor.:sm_cool::teytey:

• Konu Sahibi gül-ün
ah bende duymuştum ama denemedim bide halılarıda siliyolarmış ..temizlikçiler bile kulanıyolarmış yaptıran arkadaşlarım söyledi bu temizlikte bende sirke kulanıcam halı cam ve mobleler için ..
temiz sağlıklı ve huzurlu günlerde kulan inş. tebrik ederim..
ayrıca paylaşımın için sağol

• Konu Sahibi gül-ün
ne zaman temizlik yapmam gerekse ve ben bi turlu yerimden kalkamasam boyle konulari okuyorum, bir heves geliyo ki sormayın, cok tesekkur ederim size!

• Konu Sahibi gül-ün
sirke için ölümden başka herşeye çare denir, sirke karıncayıda kaçırıyormuş kokusu tabii, sivrisinek içinde okudum ama tecrübe etmedim

• Konu Sahibi gül-ün
yarın camları silmeyi düşünüyodum, deneyeyim bakalım nasıl olacak, suya sadece sirke koyacaz di mi?

• Konu Sahibi gül-ün
evet sadece suya sirke koy miktarı sana kalmış ne kadar sirke o kadar etki, ama sirken ziyan olmasın dersen önce temizle ardından fısfısın içine koyduğun sirkeli suyla parlat, camların, aynaların yüzüne gülecek....

• Konu Sahibi gül-ün
evet bunu bende biliyorum hem çok etkili hemde eve bereket getirdiğine inanılıyor nekdar doğru bilelemem ama ev temizliğine bire bir.
kararan çelik çaydanlık,bardaklar.kaşıklar,bulaşıklar,halılar(özellikle halıları parlatıyo),camlar kısacası herşeyde kullanılıyor çamaşır suyundan daha iyi bence herkese tavsiye ederim.

• Konu Sahibi gül-ün
evet bende yerleri arap sabunu +sirke ile siliyorum çok güzel parlıyo .banada teyzem söylemişti ne derece doğru bilmiyorum ama eğer evin her yerini sirkeyle silersen nazarı büyüyü filan yok ediyormuş.tabi siz siz olun bu konuları fazla kafaya takmayın.

• Konu Sahibi gül-ün
bu arada saikeli suda 20 dk bekletilen maydanoz gibi yeşillerde parajit ve bulaşıcı hastalık taşıyan bakteriler ölüyor, ben sirkeli suda bekletmeden yeşillik yiyemiyorum

arap sabunu ve sirke karışımını bende duydum ama ikisi karışınca arap sabunu bozuluyor ve yağlaşıyor, sabunluğunu kaybediyor neyi yanlış yapıyorum bir bilen var mı?????

kokusu havalandırınca çıkyor heralde ama karbonatı ılık suda eritip içine bir iki damla limon suyu sıkıp eve fıffısladınmı kokuyu alır tahminimce (tahminimce diyorum çünkü ben doğuştan anosmi yani koku alamıyorum) denedim pis kokan bir şeyin üstüne sıktım eşim kokusunu epey hafiflettiğini söyledi, aktarlarda 3,5-4 ytl ye çok güzel çiçek esansları var (sentetik kokulara karşıyızdır umarım) onlardan alıp eve bir iki fısladınızmı mis gibi kokuyor, eşimde tecrübe eetim bayıldı, hatta lavanta karanfil kokularını tercih etmenizi öneririm, haşereler bunların kokusunu sevmezmiş ve lavanta sinir sistemi içn çok faydalı bide unutmadan
http://www.alternatif-tip.net/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=66
adresine bir uğrayın arkadaşlar, kutu sütlerle evimize gelen bir faciadan bahsediyor, para babaları duymamıza izin vermeiş anlaşıkaln bu haberi, benim yok ama bebeği oanlar mutlaka okusn

Sirke her derde deva arkadaşlar. Yarı yarı ya sulansırılmış sirkeyi siyah noktalarına silenler var. Ayrıca genital bölgedeki mantara da iyi gelir. Her türlü mikrop için doğal çözüm

sırke evet muhtesem bısey ama kokusuna ben hıc dayanamıyorum ya:KK43:

arkadaşlar birde elma sirkesi ve ya üzüm sirkesini yağ lekelerini çıkartmak içinde kullanabilirsiniz.özellikle kızartma yaparken yağ sıçrar ya onu geçirio,lekenin kaç günlük olduğu önemli değil,sirkeyi diş fırçası veya başka birşeyle lekenin üstünü fırçalayın biraz bekletin makinaya atın,ben denedim sonuç mükemmel:)

sirke kandaki yagi dusuruyor ve zayiflimadada birebir (mide saglamsa eger) elma sirkesini yarim caybardagi koyun ve uzerine su,,,icin....selulit icinde birebir..icinizdeki mikroplari idrar yoluyla atiyorrr benden soylemesi..yapmasi size kalmisss
Biz ailece iceriz...salatamizdada eksik olmazz

bende halıları suya sirke, az sabun ve ozon döküp siliyorum.sonrada yumuşatıcıyla siliyorum çünkü sert oluyor bazen.yıkanmış gibi temiz oluyor.tavsiye ederim.temizliğe gelen hanım göstermişti.

ayaktaki mantara da elma sirkesi iyi geliyor
birde varislere elma sirkesinin faydası var onuda varisli olan bölgeye bezi sirkeye ıslatarak sarın ve bunu hemen hemen her gün yapınca vaydasını gösteriyor.
son bir de evlinicek olan bayan arkadaşlara ellerine yakılan kınaları geçiyor.

Ben camlari sirkeli suyla siliyorum gerçekten piril piril yapiyor arkadaşlar

arkadaşlar halı yıkama makinasına halı şampuanı yerine sirke koysam olurmu deneyeniniz varmı halı şappuanıyla yıkadığım zaman pek hoşuma gitmiyor tam parlamıyor sanki

elma sirkesi cilt için de bulunmaz bir doğal toniktir arkadaşlar :nazar:

X