Şirin Mart Anneleri Elleriniz Ayaklarınız Şisti mi :))

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
yarın 37. haftama giriyorum bir anda ellerim ayaklarım şişiverdi :)) yüzükleri takıları çıkardım . AmaN Allah ' ım güzel ayaklarım balon gibi oldular. Zaten artık bir tane ayakkabım oluyor , ayaklarımın tabanları yere basarken ağrıyor ...

evet canım benim de ayaklarım şişti. tuzlu yememeye çalış. doğumdan sonra o şişler iniyor ama 1 2 ay sürüyor inmesi..

Yok Benim Hic Sişmedi Gobegim Bile Dogru Duzgun Cikmadi Sanki 5 Aylik Hamile Gibiyim

benim bacaklarım cok fena sisti dokununca parmaklarımın izi kalıyor ayakkabılar olmuyor az kaldı diye sabrediyorum yapcak bi şey yok

ya ben 41 numara giyiyordum simdi 42 )) acayip su var ayaklarda cok sisti yüzüm gözüm her yerim ))

benim de pek şişmedi , ama sabahları kalktığımda ellerim şişmiş oluyor biraz(39+0)

benimde elim ayağım çok şişti parmaklarım dolma gibi oldu bazen avucumu kapatınca çok acıyo ayaklarımda balon gibi oldu ayakkabılarımın hiç biri olmuyo normalde 36 numara giyiyodum şimdi 38 anca oluyo doktor idrar testi istedi albümi olabilir dedi bakalım yaptırdım sonucu ne çıkcak

benım daha 5 aylıkken sısmeye baslamıstı.su an 37 haftalık hamıleyım bacaklarım davul gıbı oldu daha dokunmadan sızlıyorlar.sabahları el parmaklarımı bukemıyorum dolma gıbı oldular.ve ben hayatım boyunca tuzlu yememısımdır bol mıktarda su ıcıyorum ama yınede erkenden sıslıkler olustu.dogumdan sonra ınecek allahtan bıraz daha sabretmemız gerekecek sadece

bende 33 haftalık hamileyim.benimde ayaklarım bacaklarım çok şişiyor.akşam işten döndüğümde balon gibi olmuş oluyor.hele sabah kalktığımda ağzım burnum şiş kalkıyorum.dudkalar zaten kalın normalde düşünün bir de şişince sabahları ayağımın üstüne bastıkça patlayacak zannediyorum.neyseki evden çıkınca şişlikleirm iniyorr biraz.ne yapalım gülü seven dikenine katlanır.bebişlerimiz için çekeceğiz biraz daha

bende 35 haftalık hamileyim ayaklarım çok şişti heralde normaldir gerçi dr um normal dedi ama yinede ayaklarıma bakınca korkuyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…