Sıradan vücut kremi + Zeytinyağı = Muhteşem bir krem

bildigin yag bu ama ya saclardan bile zor arinirken nasl olacak sasirdim ..

Krem gibi emiyor cilt, zaten yağa bulanmıyorsun merak etme :) Duştan çıkarken bebeyağı sürdüğündekinden farklı bir his olmuyor hatta daha az yapış..

vaayyy iyi fikir deneyeceğim en kısa zamanda:KK34:
teşekkürler paylaşım için:nazar:

Rica ederim :) Ben de iyi fikir demiştim ve çok memnun kaldım :)

Okur okumaz kalkıp kremime zeytinyağı döktüm,hemencecik bacaklarımda denedim.süper bir krem olmuş,bacaklarım ipek gibi oldu.hiç koku falan yok,krem önceden nasıl kokuyorsa aynen öyle kokuyor,üstümdeki eşofmana da özellikle baktım,yağ izi falan yok
tarif için çok teşekkürler

Mrb,

Ben henuz vucut kremlerine uygulamadim buna ragmen onayliyrm cunku ben zeytinyagini basimi yikamadan once avucumun icine koymus oldugum sampuana karistiryrm ve sacimi oyle yikiyrm, oran olarak kullandiginiz sampuan miktarin yarisi kadar zeytinyagi dokun ve ikisi birbirine yedirinceye kdr karistirin ve sacinizi normal bir sekilde yikayin: Sonuc => yumusak, parlak, isiltili ve NEMLI.

Vaseline ile karıştırdım ben de :) Vaseline vücutta yağ hissi bırakmadığı için z.yağ ile karışınca ideal bir krem oldu :)

Selam Kızlar,

Tarif şu: Sıradan vücut kreminizi alıyorsunuz, Nivea olur, Dove olur, Johnson baby olur hiç farketmez. İçine bir yemek kaşığı zeytinyağı ekleyip iyice karıştırıyorsunuz. Ve süper sonuç! E vitaminine doymuş, ışıl ışıl bir cilt.

Senelerce bodyshop ürünlerine para döktükten sonra canıma tak etti ve standart Nivea Soft, Dove Body Silk ve Jhonson arasında gidip gelir oldum. Özellikle kışları kuruyan bir cildim var, bu yüzden kremsiz bırakamıyorum hemen pütür pütür kuru bir hale gelip neredeyse deri atacak kadar kuruyabiliyor. Bir gün gazetede hangi ünlüydü hatırlamıyorum bu tarifi vermişti, aklıma yattığından hemen denedim. Yaklaşık 6 aydır bu tarifi uyguluyorum ve çok memnunum sizlere de tavsiye etmek istedim.

Sevgiler :)

çok teşekkürler :)

X