Sipaydi ye Yardım lütfen

şimdi anladım canım ben acaba ailesine mi güveniyo die düşünmüştüm
o zaman dediğin gibi birkaç sene sıkıntı çekersiniz ama kendi eviniz olur
boşa para vermektense

Elbette Canım öyle olur
Bakalım neler olucak öyle çok daraldım paylaşıyım dedim kaydirigubbakcemile3

canımm ne kadar az kaldı senin sözüne bak şimdiden anlaşalım ben resimleri görmeden kaldırmak yoklmaz:lmaz:buarada elbise işini ne naptın varmı akjlına takılan

Canım Elbise de o yeşil olanı beğendiğimizi düşünüyorum tabi bulabilirsem eğer.
Resimleride eklerim canım beklerim sizleri zemuszemus

geliriz tabiki merakla bekliyorum o muhteşem günü ama önce cimcimecimin var sonra senin daha sonra aslının nişanı var...2010 bana uğurlu gelsede bende sözlensemm hatta nişanlansamboshayallersmile

geliriz tabiki merakla bekliyorum o muhteşem günü ama önce cimcimecimin var sonra senin daha sonra aslının nişanı var...2010 bana uğurlu gelsede bende sözlensemm hatta nişanlansamboshayallersmile

olur lavantacım olur hepsi olur allahın izniyle inşallah..

spedicim sözün evde olcağı için olmaz belki ama nişanına hep beraber geliriz inşallah olumunekankayizsmile

aslıcım kız söze bende gelemem nişana bile hatta düğüne bile gelemem ama resimlere bakcazya sanki orda olcakmısız gibi olcakeyvahedigeldismile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Eveet Canım Sırası ile artık bakıcaz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Allah sana da nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

spedicim sözün evde olcağı için olmaz belki ama nişanına hep beraber geliriz inşallah olumunekankayizsmile

Doğru canım unutmuşum ben İnşallah Nişanıma beklerim ama :teytey::dance:

aaaa kızlar bakın unuttum anlatmayı söz bohçası aldık.
Bohça+havlusu
iç çamaşırı takımı.
beyaz gömlek.
kravat (bjk) (jest olsun bari)
daha ne alıncak bilmiyorummmmmmmmmmmm

pijama takımı traş takımı terlik 2 takım elbise diye biliorum
ben canım bi arkadaşım nişanlandıda bunları almıştı olumunekankayizsmile

Günaydın Herkeze hanımlar arkadaşlar dostlar kardeşler opuyorumnanaktan
Bugün yengem doğuma gitti doğurucak akşam bebeğimizi kucağımıza alıcaz çok şükür :Saruboceq:
Kıyafet işini de halledemedim hala kaydirigubbakcemile5

günaydın canım
sizin bu bebek ne inatçıymış ya bi doğamadı gittii
neyse sevindim allah analı babalı büyütsün hayırlısıyla doğsun inşallah
vatana millete hayırlı ossun kaydirigubbakcemile3

ya canım düşün öyle uzun zamandır doğacak diyorum kiaklinialirimsmile
Ama artık kaçamıycak malesef off çok heycanlıyım yaw
Bugün bana akşam olmaz sanırım lülülülülülü:CüvCüv:

ya canım düşün öyle uzun zamandır doğacak diyorum kiaklinialirimsmile
Ama artık kaçamıycak malesef off çok heycanlıyım yaw
Bugün bana akşam olmaz sanırım lülülülülülü:CüvCüv:

ama artık kaçamıcak diiyyiii ya off koptumm :roflol: :roflol: :roflol:

sipedicimm allah yengene doğumda kolaylık versin hayırlı bir evlat olur inşallah..şimdi onun mis kokusuyla siz sarhoş gibi gezersiniz..ayy benim kuzenimde yapsa bende sevsem yaaa

:roflol::roflol:Napıyım canım 3 kiloluk bebek bekletiyyybizi ne desem haklıym

koyun can derdinde kasap et derdinde... :teytey: ne biliin nan 3 kilo doğcağını :roflol: :roflol:kendi derdini düşünüyon değelmiii çakalllllll :jeyyar: indiregandi yapacannn değmiiii :dance:

sipedicimm allah yengene doğumda kolaylık versin hayırlı bir evlat olur inşallah..şimdi onun mis kokusuyla siz sarhoş gibi gezersiniz..ayy benim kuzenimde yapsa bende sevsem yaaa

kız allah iyiliğini versin tek bi kelimen kopmama yetti yanii....
"benim kuzenimde yapsa" dedin ya :roflol: :roflol: :roflol:

:Saruboceq::Saruboceq: Canım Tabi İnşallah yengemde güzel bi doğum geçirir.
Evet mis gibi kokuyor ama 3 gün önce aldm o kokuyu hakanın da yiğeni var 25 günlük falan beşik kertmesi yapcaz kaydirigubbakcemile3:1shok:

koyun can derdinde kasap et derdinde... :teytey: ne biliin nan 3 kilo doğcağını :roflol: :roflol:kendi derdini düşünüyon değelmiii çakalllllll :jeyyar: indiregandi yapacannn değmiiii :dance:

Canım en fazla 3 olsun işte nolcak başka kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Şuanda yengemi düşünüyorum bebeği de değil kolay doğum olsa bari gerçi 2. çocuk:1ninca:
İndiragendi yapcamm tabi yiycem onu aklinialirimsmile

kız allah iyiliğini versin tek bi kelimen kopmama yetti yanii....
"benim kuzenimde yapsa" dedin ya :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…