Sipaydi ye Yardım lütfen

EHH canım bence böyle düşünme
sende benim gibi hem ağlarım hem giderim gibi düşün
Allah var canım şimdi Hakanla evlenirken yine ağlarım tabikide ama
Sonra unutabilirim sanırım çünkü biliyorum ailemi görmek gibii sorunum olmuycak
Kölelik için değil sevdiğim için evleniyorum eeee mutlu da olucam yerimseniben

Bizimkilerde diyor yaaa o kadar büyüt getir bu yaşa elin oğlu alsun :bbo:

ayy ama çok acı bir durum harbi yaa birden kanatlanıp gidiyorsun ama bence erkekler asıl kuş olup uçuyor kız ailelerine her zaman daha yakındırlar erkek ailelerine uzak benim etrafımda genelde öyle en azından

Tabikide ömrünü geçirdiğin aileye çok yakın olabiliyorsun
Onlara da zamanla çok sıcak yada çok soğuk olabiliyor gelinler lülülülülülü
bu arada canım alyans mükemmel beğendim ama kuyumcuda çok daha güzel modelleri var kapalıçarşıda görmüştümopuyorumnanaktan

ya işte ben tam anlamıyla çıkıp bakmadım belli değil ya bunu mustafa görmüş beğenmiş git bak d,ye tutturdu doğmamış çocuğa don biçiyoruzsırnaşık şeysırnaşık şey

ya işte ben tam anlamıyla çıkıp bakmadım belli değil ya bunu mustafa görmüş beğenmiş git bak d,ye tutturdu doğmamış çocuğa don biçiyoruzsırnaşık şeysırnaşık şey

Öyle oluyor canım ama ben doğmamış çocuğa isim düşünücem neredeyse şakkıdı
Bu arada sizin ne zaman belli miydi ?-tatlicadiarzu-

Öyle oluyor canım ama ben doğmamış çocuğa isim düşünücem neredeyse şakkıdı
Bu arada sizin ne zaman belli miydi ?-tatlicadiarzu-

ooohohohohohoho kuzum ben düşündüm 2. çocuğa bile isim bulduk birini erkek birini kız bile yaptık
canım bizim tarihimiz her an olabilir bir yerden para bekliyoruz paramız ne zaman gelirse yapacaz ama mayısa kadar olmak zorunda mustafa polisliği kazandı eğitime gidecek haziranda ,gitmeden yüzükleri takmamız şart :asigim::asigim:

hımmmm Allah hayallerinizin hepsini gerçekleştirir İnşallah Şeniz
Mayısta demekki eeee senin içinde bakarız model,kıyafet artık fisfisfis

şimdi zaman geçmiyor dersin, günler gelince de ne çabuk geldi dersin. zemuszemus

Günler azaldıkça heyecan artıyor, hep stress tam stress valla kaydirigubbakcemile3

Aman Canım İnan bende stres Şimdiden var
Hiç bişey yetişmiycek gibi geliyor bide 23 ünden tanışmaya gelecekler ya
ee benim 23üne kadar tüm işlerimi halletmem lazım ama kıyafet yok ortada düşün yani,
Önümüzdeki haftada bebeğimiz olucak doğum yapıcak inşallah yengemzemuszemus

oo sizde telaş çok desene. Bana da bizim işler yetişmeyecek, karışacak gibi geliyor.
Ama seninki yine benden 1 hafta sonra , merak etme yetiştirirsin inşallah .

oo sizde telaş çok desene. Bana da bizim işler yetişmeyecek, karışacak gibi geliyor.
Ama seninki yine benden 1 hafta sonra , merak etme yetiştirirsin inşallah .

Evet canım söze daha var 25 gün ama tanışmaya 17 gün falan kaldı işte buyrunnnnnnnnn
İnşallah yetişir canım seninki de düşündüğün istediğin gibi olur :Saruboceq::Saruboceq:

Ayyy canımm tarihide mi belirlediniz hayırlı uğurlu olsun inşallah...

Güzel ayarlamışssınız önce tanışma sonra söz benimde önce sadece bayanlar geldi tanışmaya annesi, anneannesi bikaç bayan akrabası babası gelmedi daha.bu ay sonu yada şubat istemeye gelicekler şimdiden heyecanlıyım bendeopuyorumnanaktan

ohh ilk devre hallolmuş sizin iyi geçti mi barrilaelaelaelaelae
Bizimde 23ünde Tüm aile tanışıcak 1 hafta sonra da Söz Allahın izniyle
Bebeğimizde bu cumartesi sanırım doğacak artıkkaydirigubbakcemile3

ohh ilk devre hallolmuş sizin iyi geçti mi barrilaelaelaelaelae
Bizimde 23ünde Tüm aile tanışıcak 1 hafta sonra da Söz Allahın izniyle
Bebeğimizde bu cumartesi sanırım doğacak artıkkaydirigubbakcemile3
Hadi bakalım bebişinizde hatırlısıyla gelsin bizimki 13 günlük oldu bile. Artık bebeğinizde gelir halasının sözüneopuyorumnanaktan

Hadi bakalım bebişinizde hatırlısıyla gelsin bizimki 13 günlük oldu bile. Artık bebeğinizde gelir halasının sözüneopuyorumnanaktan
Tanışmaya geldiklerinde de iyi geçti ama heyecan yaptım çok fena gerildim sohbet bile edemedim doğru dürüst annem kurtardı artık beni sağolsunkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…