Sipaydi ye Yardım lütfen

ya gelselerde zaten burnunu sokamazlar
Biri derken yaşıtın kız kardeşi var o olabilir
amannn boşver en iyisi kafa kafaya verip denk getirmekŞeniz

cnım kardesı bıle olsa abısını dusuncek
sen bu guzelmı dıye sordugunda o , oncekı daha guzeldı dıcek..
oncekının fıyatı daha uygun oldugu ıcın
anladın sen :jeyyar:
misal verdim ben ama kızkardeşler böledir genelde...belli etmeselerde kıskanırlar
sen kafa kafaya gıt boşwer

Canım kardeşini seviyorum Kıskanma Şükür yok aramızda-tatlicadiarzu-
Ama yine de teke tek gitmeyi tercih ederim Tabikide Şeniz

ŞenizŞenizŞeniz

Yok Canım Şimdi söz olucak ya onun için düşünüyoruım
Nişan salonda olucak kısmetse yerimsenibenyerimseniben
Hımm anladım tamam çok güzel söz için canım...

Benim ayrıca söz olmıcak isteme olucak ardından nişan. ama kayınvalide adayım gıcık etti beni biraz yok nişanda tepsi yapıcakmış ona özeniyormuş tepsi eskide kalmadı mı yaa hiç benim fikrimi soran yok moralimi bozdu benimkiyle de tartıştık off offf

Canım Söz Ocakta olursa Nişan 2011 yaz sonra da 3-4 ay içinde Düğün laelaelaelaelae
Tabi bu benim şimdi hemen oluşturduğum tahmini fiyatkaydirigubbakcemile2

ınsallah canım yaaa... eee sen benden sonra sozlencen benden once evlencen desene kaydirigubbakcemile3 benım nısan mayısın 1ınde yada 8ınde mecıdıyekoyde olcak bu arada.asmeraya soledım beraber gelırsınız artıkınnn :jeyyar: 2010 aralıktada dugun ınsallah aslında 10.10.2010 ıstedık ama o zamanda bayram arasına gelıo olmaz dedk erteledk

Nişan tepsisi sana aittir canım yani Daha doğrusu Nişan Komple sana ait değilmidir.
Bide sen nasıl istiyorsunki Tepsi Değil de ne istiyorsun belki modern bişey yapıyordur yerimseniben

Yok Canım ben 2011 de düşünüyorum =) En azından benim düşüncen işte böyle
Ben Sözlenicem biraz uzun sürücek sonra Nişan+Düğün
Allahın izniyle Gelicem Canım yerimseniben:Saruboceq:

ıns dha erken olr cnm 2011 uzun yaaa kaydirigubbakcemile3
ınsallah gel cnım beklerm wlla Şeniz

Evet güzelim nişan bana ait tabi. Karşılıklı alınır ya iç çamaşırı, pijama gibi biz bohça yapıcaz erkeğe ait olanları benim kaynana tutturdu tepsi diye üzerine koyup getiricek herkez görmez mi o zaman bilmiyorum aklım karıştı arkadaşlarımda çok eskiden miş o diyor iyice gaza geldim.

Eh canı zaten yüzükleri bi tepsi de takıcaksınız
Modası geçmiş bişey değilki laelaelaelaelae

Evet Kızlar artık Söz günümüzde kararlaştırıldı.
23.01.2010 tarihinden tanışmaya gelecekler arkadaşlar a.s.a.s.
30.01.2010 tarihinde de isteme+sözüm olucak
Çok Şükür kızlar kıyafet işini halletmedim hala haftasonu bakmadık bilekafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…