Sipaydi ye Yardım lütfen

haketten bu işler hiç belli etmiyor valla işallah bende mertle muradıma ererim canım
duaya gerçekten çok ihtiyacım varrr dualarınızı eksik etmeyin benden yaaaa :kedi:

tabi canım ne zamanı nede süresi olmuyor
Allah gönlüne göre versin canım hayırlı olanı nasip etsin hayırsız ise hiç yaklaştırmasın bile :Saruboceq:

Kızlarr nişanında saç modelini belirleyen var mı?? benim ocak sonu yada şubat ama hiç saç modeli gelmiyor aklıma...

benim fikrime göre 2-ve sondaki resimdeki saçlar güzel
bunları beğendim ben bi kıyafet alıyım sonra saç modeli beğenirimopuyorumnanaktan

kız sen ne güzelmişsin öle sengözlerimebaksanab
maşallah
allah mutlu mesut etsin balım alkisalkisalkis

spedddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm maşallah yaaa gerçekten birbirinize okadar yakışmıssınız kii çok beğendimm siziii allah mutluluğunuza mutluluk katsınn bir ömür boyuu daim etsinn...

evet canım benim telaş bitsin sıra sana geçer artık
Nişan ayrı bi heycan olur geçri ya buyrunnnnnnnnn

İnşallah canım benim
Allah giyinmeyi nasip etsin :Saruboceq:

sende benım gıbım sozde bu kdr heyecan yaptıysan nısanda patlarsın heyecandan kuzuuu delikafadulden

kız sen ne güzelmişsin öle sengözlerimebaksanab
maşallah
allah mutlu mesut etsin balım alkisalkisalkis

ŞenizŞeniz Sağol Canım benim
O senin gözlerinin güzelliği hihoyyyt

spedddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm maşallah yaaa gerçekten birbirinize okadar yakışmıssınız kii çok beğendimm siziii allah mutluluğunuza mutluluk katsınn bir ömür boyuu daim etsinn...

ŞenizŞeniz Sağol kuzum
Darısı seninde başına inşallah yerimseniben:Saruboceq:

sende benım gıbım sozde bu kdr heyecan yaptıysan nısanda patlarsın heyecandan kuzuuu delikafadulden

Hiç sorma düşün bu evde ve söz vallahi hakan
Allah razı olsun hiç sıkılmıyor benimle uğraşırken-tatlicadiarzu-

ayyy canım benim iksisde birbrinden güzelmiş güle güle kullanın işallah ahyırlı uğurlu kısmetli olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…