Lekeler, Çiller Sinoz Leke Kremi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

CocoMatmazell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
1
0
33
Merb. Arkadaslar sivilce lekelerine kesim cozum veren bu aralar instgram da fenomen olan SiNOZ LEKE KREMI ni kullananlar var mi ? Kesim cozum veriyormu kulananlar varsa paylasabilirmi lutfen ?

Canım ben 12 ağustosta başladım sinoz leke kremine ve maskesine . Bugün 10 eylül nerdeyse 1 ay oldu ama hala sivilce lekelerim geçmedi kırmızı lekelrim vardı çok derin olmayan onlara bile etki etmedi kutunun yarısına geldim maske siyah noktaları ve sivilceyi geçirdiğini vaadediyodu etkisi olmadı. Leke kremi de sivilce lekerini geçirmedi. Sinoz bence çok şişiriliyo sırf reklam:KK12::KK12:

Merb. Arkadaslar sivilce lekelerine kesim cozum veren bu aralar instgram da fenomen olan SiNOZ LEKE KREMI ni kullananlar var mi ? Kesim cozum veriyormu kulananlar varsa paylasabilirmi lutfen ?
kullandım çok memnundum 3 kutu bitirdim. hatta bende sivilce oluşumunu önledi du bakayım kremin marifeti mi dedim almadım 1 aydır kullanmıyorum sonuç yüzümde 4 adet sivilce var acilen alıyorum tekrar :kızgın:

para tuzağı sakın kullanmayın sinöz markasını bunlar zaten biolog denen kremle aynı üretim galiba. kullananlar hep şikayetçi dandik bir pahalı ürün

merhaba ikisi de aynı özelliklere mi sahip acaba madecasolu bende çok duydum çok iyi diyorlar sivilce izlerine iyi gelir mi

.
Merhaba.Sinozdan 10 kat iyi madecassol canım.Yumurta akı da leke çıkarır süper.Görumcemde kocaman lekeler vardi.Doktor birsürü ozel krem verdi.Hiçbiri ise yaramadı.Yumurta akı dene dedim ve inanılmaz mutlu son

.
Merhaba.Sinozdan 10 kat iyi madecassol canım.Yumurta akı da leke çıkarır süper.Görumcemde kocaman lekeler vardi.Doktor birsürü ozel krem verdi.Hiçbiri ise yaramadı.Yumurta akı dene dedim ve inanılmaz mutlu son

arkadaşlar kullanan biri olarak şahsi fikrimi söyleyeceğim, ben Sinoz leke kreminden gördüğüm etkiyi başka üründe görmedim hızlı ve etkili çözüm arayan varsa tavsiyemdir ilk kutudan itibaren değişimi görebilirsiniz

Benim de azalma oldu.Sonra yaz gelince tekrar hortladı.Yazin da kullanmak istiyorum.Yine de leke soyucular yazin kulllanilmaz diye cekiniyorum.Sogan,patates, pirinç,domates,yumurta,sirke maskelerini yazin kullansam lekeyi daha mi derinlestirir mi?

Bu ürün ünlü zaten bence çok başarılı ben c vitamin serumunu aldım o da harika bunu kullandıktan sonra memnun kaldıysanız onu da kesinlikle öneririm

Merhaba yumurta akini nasl kullaniyosunz tarif edermisiniz benmde dogum lekelerim var hemde dudak uzeri ve anlimda acil yok etmem lazm 7 ay oldu gitmiyo tarifi yazarsaniz cok sevinirim onuda denemis olurum simdiden tskrler :)

Hiçbir işe yaramıyor verilen paraya yazık. Benim yüzümü hepten batırdı. Sinozun sayfasındaki yorumlara da sakın inanmayın. Ben oradan ürün alınca yorum yapabildim. Olumsuz yorum yaptım. Hemen üzerine birkaç kişi yorumum gözükmesin diye yorum yaptı. Ve farkettim ki yorum yapanlar her ürüne yorum yapmış. Yani sayfa sahipleri kendi olumlu yorumları ile orayı doldurmuş. İnanmayın

X