Sinirden Gözümden Yaş Bile Gelmiyor!!

selena19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
1.115
0
merhaba arkadaslar artık size basvuruyorum en kücük sorunumda bile yardımcı oluyosunuz Allah razı olsun sizden.

lakin bu okdar kücük bir sorun değil hatta bana oylesine zarar veriyor ki anlatamam size ağlamak istiyorum rahatlıyayım kimseye zarar vermiyim diye onuda yapamıyorum artık.. baslıyayım konuya arkadaslar..
ben 18 yasında istanbulda yasıyorum. maddi imkanlarım yerinde özel üniversitye gidiyorum vs vs ailem 4 kişilik bir çok sorunla boğusuyoruz. 6 aydır evimize kendini bağlamış Lanet bir kiracı var ve kira tabiki ödenmiyor.. bırakın kirayı akıttığı su parasını bile biz ödüyoruz (onun üstüne değil su şantiye suyu olduğundan , arsa ve apartman bize ait) herneyse evde hergün hır gür babam sinirli avukatlarla uğrasıyor onun giderleriyle uğrasıyor. kiracı telefonlara cıkmıyor pazarteside hacize gidilicek .. simdi aranızdan bunun seninle ne alakası var diyen olabilir onuda acıklıyayım ben öyle vurdum duymaz bi insan asla olamadım ailemin sorununa nasıl olsa cözülür gözüyle bakmadım hep onların yanında güclü durmaya calısıyorum ki babam asırı sigara iciyo stresinden ona bişi olacak diye cok korkuyorum annem desen zaten kadıncağız içine at ata ne hale geldi bilemezsiniz.. güclü durmam lazım aneme babama karsı hergün odamda aglıyorum gizli gizli.. peki bunun nerde aşk kısmı?..onada geleyim..
diğer topiklerimi okuyan arkadaslar bilir 2 bucuk senelik bi ilişkim var ve birbirimizi cok seviyoruz bunda hemfikiriz zaten ama sevgilimin öyle bir ailesi var ki aman Allahım ya düşman basına. cocuğu kendi dükkanında calıstırır 5 kurus para vermez buluşmak isteriz ki biz 7/24 görüsen insanlar değiliz haftada bir yada 10 günde bir buna bile izin vermez bugunde olduğu gibi. sevgilimin yurt dısında dükkanları vardı oradaydı babası ve abisi. sevgilimde burada kardesi ve anesiyle yasıyorduki okdar mutluydukkiiiii babası ve abisi gelene kadar !!
istanbulda bir yer açtılar hepsi orada calısıyor. abisine ve babasının yaptığına calısmak denirse tabi.. gezerler tozarlar istedikleri saatte dükkana giderler vs. ama benim sevgilim saatinde orda olmalı hatta mümkünse izin kullanmamalı!! sevgilime söyledim bak benim evdeki durumlarım zaten berbat kendimi iyi hissetmiyorum 15 gün olmuş görüsememisiz 3 saat izin al bakın günler istemiyorum ben kimseden sadece 3 SAAT yada 2 onada razıyımm. ama o pislik babası öyle biri ki nefret ediyorum ondan bu bana ve sevgilime yasattığının haksızlığın elbet sonucuna katlanıcak şu mübarek günde Allahım sen dualarımı kabul et..
peki kızlar ben şimdi ne yapmalıyım evimde hersey kötü babam öyle kötü öksürüyoki içim gidiyo.. moralimiz hepimizin berbat zaten doğru dürüst konusmuyoruz birbirimizle ymek masasında bile.. burayı bıraktım aşk hayatımda o adam yüzünden berbat.. ama ben sevgilimi cok sevviyorum ki olmuyoda dayanamıyorum artık hergün ya yemin ederim size abartısız hergün ağladığımı söyleyebilirm!! dua ediyorum bol bol işte ama kabulde olmuyo.. insanın hayatının bir kısmı kötüyken diğer kısım dengeler ki mutlu olsunn insan dimi ama yokkk yok iste. sevgilimle hadi buluşmayıda gectim günde mesajlastığımız adeti söyliyeyimde gülün 5 en fazla. neden para kazanması gerek neden babasının abisinin lüks hayata ihtiyacı var..
ne yapmalıyım kızlar o kdar arada kalmıs bi durumdayım ki .. cok sasırıyorum inanın kafam cooooooooooooooooookk karıısk .. mutlu olmak istiyorum .. bugunde buluşacaktık (sözde) babası yine bir pislik yaptı.. kaç defa konustu sevgilim adam yok ayırıyo cocuğunu ya.. düsünebiliyormusunuz dükkanda içtiği kolanın lafını yapmışş yasak içemezsin vs diye.
nolur yardım edin çözüm önerin . sevgilime nasıl davranayım aileme nasıl davranayım! of Allahım kurtar bizi bu dertlerden.. okuyanlardanda Allah razı olsun arkadaslar sağolun..

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası cok uzun yazmıssın belli bir kısmını okudum.
anladıgım, erkek arkadasın babasının yanında calısıyor. 5 kurus para almıyor.
bulusma sartlarınız yok, cunku babası ızın vermıyor.

Bu durumda senin kendini yiyip bitirmeni gerektırıcek bısey yok.
burada yapılması gerekeni,yapması gereken kişi erkek arkadasın...
Babasına tepkısını koyması gereken o.
madem para almıyor baska ıs baksın.
belli izin günü harclıgı olur en azından. kendısı o sartlarda calısmaya razıysa sen ne yapabılırsın??
Tabı bunlar yasınada bıraz baglı o da 18 mi?.

Açıkcası cok uzun yazmıssın belli bir kısmını okudum.
anladıgım, erkek arkadasın babasının yanında calısıyor. 5 kurus para almıyor.
bulusma sartlarınız yok, cunku babası ızın vermıyor.

Bu durumda senin kendini yiyip bitirmeni gerektırıcek bısey yok.
burada yapılması gerekeni,yapması gereken kişi erkek arkadasın...
Babasına tepkısını koyması gereken o.
madem para almıyor baska ıs baksın.
belli izin günü harclıgı olur en azından. kendısı o sartlarda calısmaya razıysa sen ne yapabılırsın??
Tabı bunlar yasınada bıraz baglı o da 18 mi?.

evet 18 yasındda

evet 18 yasındda

18 yasında bırısı ıcın soyledıklerım zor tabıkı.
sız nasıl babanıza karsı belli bi yere kadar tepkı koyabılıyorsanız o da aynen oyle.
bence daha cok gencsınız. kendını boyle seyler ıcın sıkmamalısın.
sende kendi arkadaslarınla vakıt gecır.
kafanı oyalayacak baska seyler bul. onunla gecırecegın zamana kitlenırsen cok uzulursun.
cunku babasına karsı gelebılecek konumda degıl yapabılecegı bısey yok sızde uzuldugunuzle kalıyorsunuz:)

X