Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sinir bozan sutyen saticilari

bayadır ankaradayıma ma hıc ıc camasırınıankaradan almadım sutyen almaya utanıyorum aslaında :KK43:( anneme aldırıyorum :) ama artık benım almam gerektıgı kanısına vardım cunku sanırım yanlıs kullnıyorum ya da kullndıgımı sanıyorum :) sımıt sarayı dıyınce anladım bak :) bu arada kızılayı pek sevmıyorum cnm ya her yerını bılmem oranın acıkcası carsıbasını hala anlamdım :) bosver cnm sımıt sarayını yanındakı yere yolum duserse gıderım sagol :)

loyaya muttlaka gitmelisin canımm çok ucuz kaliteli kabinleri bile var çarşıbaşı pahalı biraz atattürk bulvarında köprünün ayagında korayda loyanın yanında

yanlış ölçümü aldırıosun anenene acaba ? sen al cnm nedeiye utancanki dogal herkesde olan bişeyy:)))))

la senzaya gıt canm
ayrıca fızıgıne uygunsa kucuk deıl( yazı 34 36 beden gıyıosan)
bnm annemınkıler buyuk pişik oluyo bıde sarktı
bnmkıde 75 dı ama artık tasıyo 80 alıcam ılk 70 dı ergenlıkte
o yaslarda uzuluyodm ama sımdı şükredıyorm boyle cok sexy:)

loyaya muttlaka gitmelisin canımm çok ucuz kaliteli kabinleri bile var çarşıbaşı pahalı biraz atattürk bulvarında köprünün ayagında korayda loyanın yanında

yanlış ölçümü aldırıosun anenene acaba ? sen al cnm nedeiye utancanki dogal herkesde olan bişeyy:)))))

evet ıste sorun orda zaten herkeste var ama bende yok :)))))))) ondan utanıyorum :) sutyenımden bırısı 80 tam ıyı doluyo dıgerı de 80 bos bos duruyo cnm ya anlamadım ama 75 tam tam oluyo :))) degık bı durum :) loyaya gıtcem cnm sutyen alcam zaman sagol :)

la senzaya gıt canm
ayrıca fızıgıne uygunsa kucuk deıl( yazı 34 36 beden gıyıosan)
bnm annemınkıler buyuk pişik oluyo bıde sarktı
bnmkıde 75 dı ama artık tasıyo 80 alıcam ılk 70 dı ergenlıkte
o yaslarda uzuluyodm ama sımdı şükredıyorm boyle cok sexy:)

cnm ya 34 c dıyo ıyı oluyo o bana 80b yazıyo bı de anlamıyorum kı bu harflerı de ama ole ıste :)

Sütyen zaten başlıbaşına sinir bozucu bir olay!İlk giymeye başladığımda cinnet geçirmiştim..Beden dersinde orta son sınıftayım sıra arkadaşım katıla katıla gülmeye başladı...Kıyafetlerimizi çıkarıyoruz senin niye sütyenin yok dedi ben de annem almadı napiim dedim ama şimdi voleybol oynadığımızda belli olur dedi..Eve gittim verdim veriştirdim sebep: niye benim sütyenim yok herkesin var dedim..
Annem de ne dese beğenirsiniz sen herkes misin?
Sanki kendim aldım siporcu sütyeni ne oldu..Her giyip çıkarmamda kafama dolandı kaşıntı huzursuzluk yerini cinnete bıraktı.. nedir bizim çilemiz bi de külotlu çorap illeti var ki o ayrı bir işkence!Onun da tumanını çeke çeke sünnetli oğlanlar gibi yürüyemiyordum!Orası acaip huylandırıyordu ilkokulda annem alıştırmak için bayağı çaba sarfetti.Giy bakim şunu kızsın bacağın açılır filan dedi ben de oğlanlar niye giymiyor ben de pantolon giyicem dedim.Evet şaşırmayın önlüğün altına dar bi pantolon giydim hoca kızdı kendi de şeffaf çanta kullanıyor ve kırmızı oje sürüp terliğimsi ayakkabılar giyiyordu!:KK52:Sınıftakiler güldü umurumda mıydı hayır!Ama gelin görün ki yasak dediler kaderin gözü kör olsun giydim..İçlik giyerim külotlu çorap giymem tayt giyerim külotlu çorap giymem hiç bir koşulda külotlu çorap giymem giymeeeeeeeem!:KK14::KK24::KK23:

Bırakıp kaçmak sana yakışır ancak senin bir adın yalançııı bir adın alççak!:KK52:

evet ıste sorun orda zaten herkeste var ama bende yok :)))))))) ondan utanıyorum :) sutyenımden bırısı 80 tam ıyı doluyo dıgerı de 80 bos bos duruyo cnm ya anlamadım ama 75 tam tam oluyo :))) degık bı durum :) loyaya gıtcem cnm sutyen alcam zaman sagol :)

içi dolgulu olanlardan alırsannn dolgun dururrr:))

simdiye kadar ne zaman sutyen almaya gitsem gogusleriniz kucuk istediginiz beden size buyuk gelir diyip duruyolar. internetten de arastirdim hangi sutyen bedenini giymem gerektigini hep 34c cikti. dalga gecer gibi siritmiyorlar mi bi de acaip moralim bozuluyor sanki ben kompleks yapip buyuk sutyen almaya calisiyormusum gibi .:KK53:

AAAAA benada aynısını yaptılar...çok ilginç küçük değil mi niye 90 istediniz diyorlar ama ben kızmıyorum aa küçük görünüyor demek ki diye düşünüyorum yoksa kızın bana ne kastı olacak?neyse giyip göstereyim diyorum ikna oluyorlar...:KK53::KK53::KK52:

melisdeniz cnm ya dun gıttım kızılaya annemle bı ısımız vardı bı de gelmısken loyaya da gıdıyım dedım ben orayı bılıyodumkıss :)) ama ısmını bılmıyomusum sımıt sarayı falan yokkı onun yanında ama hostanın asagısında bı de ben soruyum dedım deneyebılıyomuyuz dıye evet dedı bayan satıcıları da gayet guler yuzlu hosuma gıttı sagol tavsıyen ıcın cnm bı dahah oraya gıtcem :) bu arada sun sosyete pazarından cantayı aldım :) eve glınce pek begenemedım ama ıyı kombın yapınca guzle duruyo ama pazarda hep meyve sebse vardı ve de bombostu cantacılar falan vardı sadece ve de 10 tlye aldım bu arada :)

melisdeniz cnm ya dun gıttım kızılaya annemle bı ısımız vardı bı de gelmısken loyaya da gıdıyım dedım ben orayı bılıyodumkıss :)) ama ısmını bılmıyomusum sımıt sarayı falan yokkı onun yanında ama hostanın asagısında bı de ben soruyum dedım deneyebılıyomuyuz dıye evet dedı bayan satıcıları da gayet guler yuzlu hosuma gıttı sagol tavsıyen ıcın cnm bı dahah oraya gıtcem :) bu arada sun sosyete pazarından cantayı aldım :) eve glınce pek begenemedım ama ıyı kombın yapınca guzle duruyo ama pazarda hep meyve sebse vardı ve de bombostu cantacılar falan vardı sadece ve de 10 tlye aldım bu arada :)

merve çok iy yapmısın canım yaa loya yı buldunmu begendin ynaii hep bayan satıcılar varr gayet rahat alt katıda pijamlar vardı onları bile alt üst deneyosun çok rahatt:)

rica edrrim cnm paylaşırız böyle şeyleri bildigimiz çantayı uygun almısın 10tlye genelde o fiyat hep :) bide kızılay biansı yerine avm açıldı orayıda mutlak gez indirimler süperr:)

merve çok iy yapmısın canım yaa loya yı buldunmu begendin ynaii hep bayan satıcılar varr gayet rahat alt katıda pijamlar vardı onları bile alt üst deneyosun çok rahatt:)

rica edrrim cnm paylaşırız böyle şeyleri bildigimiz çantayı uygun almısın 10tlye genelde o fiyat hep :) bide kızılay biansı yerine avm açıldı orayıda mutlak gez indirimler süperr:)

ben sımdılık alt katını gezdım bakalım annemde cok begendı bı ara gıdıp alıcam evet hep bayan satıcılar var o cok ıyı olmus benım gıgı utangaclar ıcın :):26:

simdiye kadar ne zaman sutyen almaya gitsem gogusleriniz kucuk istediginiz beden size buyuk gelir diyip duruyolar. internetten de arastirdim hangi sutyen bedenini giymem gerektigini hep 34c cikti. dalga gecer gibi siritmiyorlar mi bi de acaip moralim bozuluyor sanki ben kompleks yapip buyuk sutyen almaya calisiyormusum gibi .:KK53:

SENDE SIRITARAK KOMPLEKSLİYİM BELKİ SANA BEDENİMİ SÖLÜYORUM VERSENE DE.KADIN MİLLETİ DEĞİL Mİ KISSSKAANÇÇÇÇÇ (ŞAKA) :d

Arkadaşlar biz de aynı konuyu Meme estetiğinde konuşuyorduk bu 1-2 gündür:))
Kadına diyorum bana 36 olmaz,olur olur diyo, bakıyo tabii zayıf kız bunda ne göğüs olacak diyo herhalde angutçuk..
olmazzz diyorum bana olmaz,38 de olmaz diyorum yine veriyo tabii sinir kadın, sonra geliyo bakıyooo 8ı açılıyo gözleri aynen bu şekil.

ayyy 40 beden getiriyim oluyo salak, bağırıcan suratına görcek, KIZIMMM biz boşuna mı olduk ameliyatı versene ordan 40 ıııııı diyeeee..

p.s. bu arada bu 36 beden 40 beden dediğim sütyen değil bikini..

Son düzenleme:
benimde sinirimi bozuyolar..
birde terziler ölçü alırken ayy birşey yok bu ne diye söyleniyolar o an kafalarını alıp duvara vurmak istiyorum sanki kendileri 80 takıyomuş gibi..

aynen.. bende ne zaman bi iç çamaşırcıya girsem hemen yapışıyo ordaki kızlar... ya bırak bi kardeşim istediğim gibi dolaşıyım, bişey sorcaksam zaten çağırırım seni...:KK53: yok işte göğüsleriniz şöyle böyle, bilir kişiler ya:KK53: bunlara ağzının payını vermek lazım :KK47:

evet ya kimene asıl kendileri kompleksli

evet ya kimene asıl kendileri kompleksli

Evet Ben Genelde Gittiğim biyer var Kızdan Destekli Bedenimde südyen İstiyorum Bakıyorum Bir Zahmet Edip yardımcı olmuyor beden arıyorum Bak Orda Vardır Diyor bunun İşi Ne burda Bide Göğüsüm Küçük Diye Rencide Etti !!

X