sinek ilacı kullanıyormusunuz??

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
46
Biz ara ara yazlığa gidiyoruz ve sivrisinek oluyor malesef..yatağında koruyucu sinekliği var ama gün içinde birkaç defa ısırmış sinekler...sizler herhangi bir ilaç kullanıyormusunuz?chicconun zanzo no diye bir spreyini duydum ama kullanan var mı aranızda..

Ben yazlığa gelmeden hemen önce doktora kontrole gidip 4. ay aşısı yaptırmıştım. O zaman işte yazlık ihtiaçlarını konuşmuştuk. Doktor Bey İstanbul'dan yani gelmiş bu sinek kovucu spreyler, kene bantları, ateş düşürücü bantlar konulu seminerden. Bize önermedi. Yatak cibinliği, arabada araba cibinliği kullan dedi. Bu arada sende İzmirdesin.. Bebişini hangi doktora götürüyorsun. İstersen ona danış. Çünkü her yiğidin yoğurt yemesi farklı...Tekrar iyi tatiller

Canım ben karşıyakadayım.oğlumu tuğrul özcana götürüyorum..aynı zamanda behçet uzda da çalışıyor.bu perşembe gidicez doktora.o zaman danışıcam canım...

Bende kullanmadım gerçi fazla kalmadım 3 gün yatağında cibinlik kullandım.Bebekler için satılan bazı ürünler var ama içime sinmedi.

Bizim oturduğumuz yerde sivrisineğe cok ellverişli,eşim araştırmış bu tabletlerden kullannabilirsiniz diye söyledi..bizde tabletleri ikiye bölüp öyle kullanıyoruz...yosa ne cibinlik nede başka birşey işe yaramıyor ..

Canım ben karşıyakadayım.oğlumu tuğrul özcana götürüyorum..aynı zamanda behçet uzda da çalışıyor.bu perşembe gidicez doktora.o zaman danışıcam canım...

Bende Karşıyaka'da oturuyorum. Ben oğlumu Hurşit Apa'ya götürüyorum. O da Behçet Uz'da Süt 2 'nin şefi. Doktorumuzdan çok memnunum ama yine de bir ikinci dr götürsem mi diye düşünüyorum.

Bende Karşıyaka'da oturuyorum. Ben oğlumu Hurşit Apa'ya götürüyorum. O da Behçet Uz'da Süt 2 'nin şefi. Doktorumuzdan çok memnunum ama yine de bir ikinci dr götürsem mi diye düşünüyorum.

Neden ikinci bir doktor düşünüyorsun.doktorundan da memnunmuşsun..bir sorun mu var canım..

Yok Allah'a şükür bir sorunumuz. Doktorumuzun bilgi ve deneyimine çooookk güveniyorum. Ayrıca dünya şekeri bir adam. Ben çok evhamlıyım. Sürekli burasında bumu var.. Şurasında bu mu var diye doktorumuzu arıyorum. Adamcağız o kadar sabırlı ki uzun uzun sakin sakin anlatıp sakin olmamı öneriyor. 2 doktorumuz olursa bir birini, bir birini ararım diyorum. Yani sırayla delirtirim :) Hurşit Beyi ararken bazen utnaıyorum da. Arkadaşlarım ve özellikle eşim deli olduğumu düşünüyor. Ne bileyim işte... Çok zor doğurdum oğlumu..

Canım,anlıyorum seni.hepimiz bebeklerimiz için endişeleniyoruz ama fazlasıda iyi değil.sakınan göze çok batar derler..ayrıca doktorunu tabiki de arıyacaksın hiç fazlamı arıyorum diye düşünme kafana ne takılırsa ara.ben hamileyken doktorumu sürekli arıyordum..bence ikinci doktor çok gereksiz,özelliklede doktoruna güveniyorsan..sevgiler..

X