Sim simi denilen uygulamayı duydunuz mu

Telefon ya da tablet için Google bir uygulama yapmış bu konuyu görünce paylaşmak istedim.

Sizede çok geçmiş olsun. Telefon ,tablet cok tehlikeli oğlum 10 yaşında beşinci sınıfa başladı çoğu kişinin telefonu varmış. Cok uzucu aslında her türlü fenalık olabilir.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-21-00-15-10-85_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 24
Yapay zeka falan değil bu. Evdeki insanları tembihleyin herkes telefonuna sahip çıksın. Çocuğunuzla da oturup konuşun sizden izinsiz başkasının telefonunu alıp uygulama yükleyemeyeceğini öğrenmesi gerekiyor.

Of çok üzüldüm alta eklediğiniz mesajı görünce elim ayağım titredi hiç çekinmeden yazmış Allah cezasını versin .. mutlaka mahkemeye verin umarım kızınız özel bilgiler dışarıya aktarmamıştır okul adres vs. Gibi çocuklar bazen düşünemiyor 8 yaşındaki çocuk ne anlasın ona da hak veriyorum keşke getirip anne bu ne diye verseydi sana bu yaşlarda çocuklara dokunmatik telefon verilmemeli bence normal telefon daha iyi olur ama onlarda da takip etme uygulamaları yok tabi veya çocuk saatleri var takip etmek için o ayrı mesela sadece söylemek istedim umarım bişeyler yaparsınız bu böyle kalmamalı

Oldu diyorum hanımefendi on dakika içinde oldu demek ki oluyormuş tuvalete bile giderken kontrol ettiğim çocuk kendisi.
Ne kadar kontrol edilirse edilsin istemesekte telefonu çocuklarımıza veriyoruz illaki. Arkadaşlarından bu uygulamayı duymuşsa ve izin vermeseniz bile sırf merakından bi şekilde alıp uygulamayı indirip bakacaktı.öğretmenleriyle iletişime geçin kimden duymuş da indirmiş ve hatta veli toplantısında bunu dile getirin hiç fark etmeyen veliler bile vardır bence . Rabbim evlatlarımızı kötü niyetli kişilerden korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…