Silikonlu yzl bayanlar beendiniz mi acaba?

plasticwoman arkadasin dedigi gibi maymundan bozma gibi olmuslar.Bir insan kendini ancak bu kadar cirkin yapabilir.Estetige karsi degilim,herkes güzel görünmek ister ama bunlar güzeli birakip cirkin görünmek icin ugrasmislar.Göz estetikleri hic yokkkkkkkkkk:sinifsinif:

travestilere benziyorlar çok çirkin ve iğrenç görünüyorlar varmı doğallık gibisi............

Çok güzel olmuşlar.. Bende yaptırayım.. Markası ne arkadaşlar kullandıkları dolgunun? Aynısından istiyom.Acil cvp

bunlar kötü kadın değil mi ya, toplu olarak yaptırılmış bunlara kaydirigubbakcemile3
kimsenin günahını almak istemem ama aklı başında bir insan eğer o yolda da değilse öyle pozlar vermez yani dudağından ziyade duruşlarından vardım bu kanıya

igrenc hepsi...akannehir kimse bunlara nekadar igrenc oldugunu demiyormu yaf...benim arkadasim böyle olsa lafimi esirgemem...

insanliktan cikmis yaratiga benzemis bunlar

kusura bakmasınlar ama zorla maymuna benzetmişler kendilerini yazık..

ay bu neee delikafadulden ama sondan bi önceki fotodaki kiza yakismis gibi bence hepsi kötüde onda sanki o kadar kötü durmuyo gibi

ÇOGU FOTOSHOP GİBİ ;çünkü kadına da pek benzemiyorlar inandırıcı gelmedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…