Silik gebelik testi

aysel8970

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
26
0
37
Merhabalar daha yenj bir test yaptım am herhangir bir net çizgi çıkmadı. Biz de tamamen açıp baktık ama iki çizgi de sanki kırmızı gibi geldi. Yardımcı olur musunuz yarın test yapacağım yeniden. 7 aydır korunmuyoz 1.5 yıldır korunuyorduk. Sizde olabilir mi yoksa test mi yanlış?

Merhabalar daha yenj bir test yaptım am herhangir bir net çizgi çıkmadı. Biz de tamamen açıp baktık ama iki çizgi de sanki kırmızı gibi geldi. Yardımcı olur musunuz yarın test yapacağım yeniden. 7 aydır korunmuyoz 1.5 yıldır korunuyorduk. Sizde olabilir mi yoksa test mi yanlış?
İdrar yetersiz gelmiş gibi gördüm ben ama öyle değilse de test geçersiz zaten

Test geçersiz bence. Sabah ilk idrarla tekrarlayın

Test yok şuan bende yarın akşam yapsam olur mu? Ya da öğlen uyanıyorum öğlen kalktığımda ilk idrarımı tutmayabilirim ikinci de yapsam olur mu? Çok sordum kusura bakmayın hiç bilmiyorum
gebelik varsa değer yüksekse hepsinde çıkar. Ama ilk idrarda 8-9 saatlik gece idrarı biriktiği için daha doğru çıkıyor. Ben akşam idrarında öğrenmiştim.

Merhaba bende test bu şekilde çıktı ilk olanı dün yaptım ve ondan sonra akşam yine yaptım çizgi var eşimde gördü. 2. Fotoğraftakini bu gün sabah yaptım sizce hamilelik var mı?

Eklentiler

• IMG_20240207_143814.jpg
    IMG_20240207_143814.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_20240207_143729.jpg
    IMG_20240207_143729.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 104
Test yok şuan bende yarın akşam yapsam olur mu? Ya da öğlen uyanıyorum öğlen kalktığımda ilk idrarımı tutmayabilirim ikinci de yapsam olur mu? Çok sordum kusura bakmayın hiç bilmiyorum
Ben akşam yapmıştım adetime 2 gün kala. Hatta hiç tuvaletim yoktu zorla 1-2 damla geldi pozitif çıkmıştı yine de.

Kaç dakika içinde çıktı

Kaç dakika içinde çıktı
Dün aksam yaptığımda 10 dakika içinde silik çizgi göründü. Ama kuruma çizgisi olur diye korkuyorum. 1 yıldır o çizgiyi görmek istiyorum. Eşim 2 ay önce varikosel ameliyatı oldu ama sperm sayı 68 milyondu. Olur mu sizce?😔

evet çıkar bende de reglime 2 gün kala silik çizgi çıktı. Sizinkinden biraz daha belirgindi ama sizin adetinize daha çok vardır. adet günü de beta 220 çıkmıştı bende. İsterseniz yarın bir kan testi verin kanda çıkar ama kese görünene kadar emin olamıyor doktorlar. Kese görününce bile içi dolacak mı diye beklemek zorunda kalıyoruz o yüzden en güzeli geç öğrenmek 😄 bence siz hamilesiniz hayırlı olsun 🍀

Dün aksam yaptığımda 10 dakika içinde silik çizgi göründü. Ama kuruma çizgisi olur diye korkuyorum. 1 yıldır o çizgiyi görmek istiyorum. Eşim 2 ay önce varikosel ameliyatı oldu ama sperm sayı 68 milyondu. Olur mu sizce?😔
10 dk içinde çıktıysa hamilesiniz merak etmeyin. Bende tek yumurtalık lıyım bende 2 senedir bekliyorum o çift çizgiyi inşallah hamilesindir😊🤲🤲🤲

evet çıkar bende de reglime 2 gün kala silik çizgi çıktı. Sizinkinden biraz daha belirgindi ama sizin adetinize daha çok vardır. adet günü de beta 220 çıkmıştı bende. İsterseniz yarın bir kan testi verin kanda çıkar ama kese görünene kadar emin olamıyor doktorlar. Kese görününce bile içi dolacak mı diye beklemek zorunda kalıyoruz o yüzden en güzeli geç öğrenmek 😄 bence siz hamilesiniz hayırlı olsun 🍀
Ay İnşAllah 😍 çok teşekkür ederim beklemekten başka çarem yok öyle gözüküyor zaten
Güzel haberler vere bilirim İnşAllah 🌸

Çok silik görünüyor ama kuruma çizgisi gibi duruyor erken gebelik testi yapın onda çıkar muhakkak

X