Silik çizgiyi gören varmı ? Acaba hamilemiyim içim içimi yiyor 😖

Beta 2.0 çıktı kızlar gebelik yok ama adetime daha 8 gün var değişirmi acaba sonucum ?
çok erken gebelik testi yapmak için daha 8 gününüz varmış. değeriniz 2 değil 2den küçük, yükselir mi bilinmez. Ama genel olarak erken öğrenseniz bile bunun kanda düzenli beta bakışı, kesesi, kalp atışı vs bir sürü şeyi var erken öğrenme isteği yerine zamanını bekleyin derim

Bende tüp bebek düşünüyorum ama aşılamayı özelde yaptık baya masraflıydı bütün tahliller ilaçlar vs çok zorladık suan para biriktiriyorum Eylül gibi yapmayı düşünüyoruz siz tüp bebekte neler yaptınız tutunması için ekstra birşey yaptınızmı doktorlar eşimle ikimizde bir sorun olmadığını söylüyor sebebsiz interfilite yani ama 5 senedir istiyoruz sabırla bekledik artık tüp bebek denemesi yapıcaz inşallah dua edin bana

Bizim de sebepsiz infertiliteydi, tutunması için ekstra bir şey yapmadım normal hayatıma devam ettim. Doktorum sağlıklı bebeğin tutunacağını, sağlıksız bir bebeğin tutunamayacağını ve bunun beslenme/spor kabak çekirdeği vs zamazingolarıyla alakası olmadığını söylemişti, katılıyorum açıkçası. Evet maalesef çok masraflı bir süreç, aşılama sebepsiz infertilitede çok anlamlı değil aslında bir de sizin 5 yıl olmuş doktorunuzun önermesine şaşırdım. Biz direkt tüp bebek yaptırdık, ilk transferimde tek embriyo kondu tutmadı ikinci transferimde iki embriyo transfer edildi biri tuttu. Sizin 3 yılı geçtiği için devlet hastanesinde yaptırabilirsiniz rapor vs çıkarıp. Tabi ki dua ederim, umarım en kısa sürede mutlu haberi alırsınız

Çok teşekkür ederim devlet çok uzun süreç ben çok gittim geldim aslında ilk iki sene düşünmedik korunduk bu sefer düşündüğümüzde olmadı hayırlısı olsun doktorum aslında direk tüp bebek önerdi ama ben aşılama ile denemek istedim bakalım inşallah istiyen herkezin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…