Silik cizgi ve açık kahve leke

Ahbinel

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2021
16
3
30
Merhabalar , 1 haftadır yaklaşık halsizlik kasık ağrıları vs çekiyorum normalde 30 Ekim hasta olmam gerekti olmadım ama genelde düzenli olurum veya 1 gün önce. Suphelendim test aldım 30 Ekim ve 2 Kasım yaptığım testler böyle çıktı 15 sn içerisinde. Sizce birseyler var mı yada beklemelimiyim regl olurum diye veya kan vermek için kaç gün geçmeli.

Eklentiler

• 16989200224089078680400448462186.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 145
Böyle silik çizgi olunca kimyasal veya başka durum varmidir peki. Kan için kaç gün beklemek gerek ? Teşekkürler cevap için

Böyle silik çizgi olunca kimyasal veya başka durum varmidir peki. Kan için kaç gün beklemek gerek ? Teşekkürler cevap için
canım kimyasal falan getirme şimdi aklına. çok güzel renkli çıkmış çizgiler, koyulaşmış da 2 gün içinde zaten. kan testini ver, sonra da inşallah kese randevunu al

canım kimyasal falan getirme şimdi aklına. çok güzel renkli çıkmış çizgiler, koyulaşmış da 2 gün içinde zaten. kan testini ver, sonra da inşallah kese randevunu al
Teşekkür ederin maalesef çok rahat biri olmama rağmen sanırım birazda çevreden dolayı aklıma çok şey geldi silikte görünce eczaneyi felan da aradım çok net bisiy demediler ilk deneyim olunca insan hemen umutsuzluğa kapılmak istemiyor :)

Adetim sokulemiyir gbi 2 günde ve coook silik bı çizgi var sizce bebiş var misdr

Eklentiler

• IMG_20231107_052847.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 117
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…