Silik çizgi mi kuruma çizgisi mi

Rica ederiz canim moralini bozma hayirlisi buymus demek sahsen bende pcosluyum rabbim buyuk hayirlisi ne zamansa o zaman olur elbet demek daha vaktimiz var
Tabiki öyle Rabbim nezaman nasip ederse hayırlısı böyleymiş demekki

Bende pko luyum test im 1 saat beklediği zaman aynen böyle yalanci pozitif çıkıyor, ilk 10 dk da çıkıyor zaten gebelik varsa
Daha önce saatlerce beklemesine rağmen hiç çizgi çıkmazdı bugün böyle görünce acaba mı diye düşünmekten alıkoyamadım kendimi hayırlısı böyleymiş canım

Daha önce saatlerce beklemesine rağmen hiç çizgi çıkmazdı bugün böyle görünce acaba mı diye düşünmekten alıkoyamadım kendimi hayırlısı böyleymiş canım
Aynen hayırlısı canım, ins en kısa sürede hamile kalırsın, pko bas belası gibi ben de kalamıyorum hamile

Ben de birsey sormak isdiyom. Atet ocak 7 dinde oldum. Ve. 3gun once test yaptim. Sol kasik agrim var. migdem bulaniyor. Ama oglen. Bir az akinti pempe geldi ara ara. Hamilemiyim acaba

Eklentiler

• 7B5C13FB-0E66-4D2B-AB1A-48C05105A78E.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 67
Ben de birsey sormak isdiyom. Atet ocak 7 dinde oldum. Ve. 3gun once test yaptim. Sol kasik agrim var. migdem bulaniyor. Ama oglen. Bir az akinti pempe geldi ara ara. Hamilemiyim acaba
Bence test hatalı. Biraz daha bekle erken gibi daha

Sabah ilk idrarda yapın
ilk idrarda bir daha yapın inşallah olumlu sonuç alırsınız

Bişey görüyor musunuz ?

Eklentiler

• 47509E83-7825-4F09-89A6-5469DE572D5B.jpeg
    118,8 KB · Görüntüleme: 62
  • 216B0471-7321-4123-964A-C19C145BDBA8.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 54
  • ED430C49-9955-4953-BCC4-53ABF899376B.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 64
İn
İnsan tabiki ümütleniyor ama biz pcoslular olarak ph yuksek canim o yuzden boyle silik verme olasigi yuksek

Kızlar şaşı oldum bakarken sadece ben mi görüyorum anlamadım gitti fotografta olduğundan daha belirgin normalde bakabilir misiniz silik çizgi mi yoksa kuruma çizgisi mi
Silik görünüyor bence iki üç gün geçince 6 saat kadar bekleyen idrarla sabah uyanınca falan tekrarlayın doğru sonucu alırsınız biliyorum beklemek çok zor geliyor ben de aynı seyleri yaşıyorum inşallah gönlünüze göre olur. Hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…