Silik çizgi mi bana mı öyle geliyor bilemedim

tugbaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
18
5
30
Merhaba hanımlar adetime bir iki gün var daha ama test yapmak istedim sanki silik çizgi çıktı gibi sizce de öyle mi normal adet belirtileri var hassasiyet gibi o yüzden emin olamadım eğer olursa bu ikinci gebeliğim olacak

Merhaba hanımlar adetime bir iki gün var daha ama test yapmak istedim sanki silik çizgi çıktı gibi sizce de öyle mi normal adet belirtileri var hassasiyet gibi o yüzden emin olamadım eğer olursa bu ikinci gebeliğim olacak
Var canım
Kan ver bence aklında soru işareti kalmasın

Evet gözükebilir kuruma çizgisi olur yada test yanıltıcı olur o cizgi pembedir ama genede olmuyor hevesini kursağında bırakmak istemem asla ama ben çok yaşadım hep hevesim kursağımda kaldı malesef
Öncelikle Geçmiş olsun kan testi verdim ve pozitif çıktı hayırlısıyla size de nasip olsun inşallah

Öncelikle Geçmiş olsun kan testi verdim ve pozitif çıktı hayırlısıyla size de nasip olsun inşallah
B3405AA9-2266-41D0-BC29-1CA11E0764D4.jpeg

Merhaba benim testimde sizinkine benziyor ilk 5 dk da çıktı hamile miyimdir bende 🥹

Merhaba , tebrik ederim sağlıkla alın kucağınıza 🌸 belirtileriniz nelerdi acaba?

Eki Görüntüle 3428481

Merhaba benim testimde sizinkine benziyor ilk 5 dk da çıktı hamile miyimdir bende 🥹
Eki Görüntüle 3428481

Benim ilk testim bu şekildeydi iki gün sonra tekrar test yaptım o daha belirgin olunca ertesi gün kan verdim adetim de üç gün gecikmişti zaten ve pozitif çıktı sizde o şekil ilerleyebilirsiniz

Silik değil çizgi aslında çok net.
Kan verin bence

X